Eti nasıl pişireyim?

Hayatımda ilk defa diyet yapıyorum. Bu yıl 11 kilo aldım :( Diyet listemde et var ve bonfileyi olabilecek en sağlıklı şekilde pişirmek istiyorum. Nasıl yapayım? Normalde yağ ve baharatın içinde bekletip öyle pişiriyorum. Bu hatalı bir yöntem mi nasıl pişireyim (diyetin en önemli besini et olduğu için soruyorum)

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• sene 2006 felandı o zamanlar tabi 16 yaşında felanım köye akrabalara ziyarete gitmiştik yoldan geçen bir adam gördüm aşırı kilolu dedim bu gidişle bu gırtlak ile ya bende böyle olursam diye düşündüm acaba diyet yapmayamı başlasam diye düşündüm ama tam düşünmeye başladım 5 sn geçmedi önüme taze ciğer geldi diyet olayıda suya yattı :D

0|0
    0|0
    • :D ben de istikrarlı değilim ama kendimden nefret etmeye başladım o yüzden düzgün bir tempo şart. sen de kilo problemi mi yaşıyorsun

• aslında kilom var ama boyum 1.94 kilom 87 yani orantılı olduğum için dert etmiyorum :D ama kilolu olsaydımda umursamazdım

En İyi Kız Görüşü

• Bol suda haşla et suyu gibi iç etlerini de yersin hem çorba hem et gibi düşün daha doyurucu olur ve yeme süren uzadığı için doyarsın, kuşbaşı doğru bifteği küçük küçük

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...