Sakatat Sever misiniz?

Kelle söğüşü ve kelle paça çorbasını çok severim.
Kokoreçe bayılırım iyi yerden olursa.
İşkembeyi denememiştim. Bugün markette temizlenmiş işkembe gördüm, aldım, çorbasını yaptım ilk defa. Bol sirkeli sarımsaklı yedik çocuklarla. Evimizden çıkan sarımsak kokusu arşa kadar yükselmiştir eminim. :)))

Siz sever misiniz, yoksa ağzıma koymam ıyyyy mı dersiniz? Değişik lezzetlere açık mısınız?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• severim:) saydıklarını hatta arkadaslarla balığa gideriz bodruma muhtemel biir aksilik çıkmazsa yarın gece yola cıkıcaz gibi yine orada mercimek içerler ikisi falan hep olum derim yaaa corbacıda kelle paça işkembe beyin karısık falan bunlar varken nasıl mercimek içiyorsunuz sizde agız yok derim her seferinde kokorecte severim ama her yerden yemem kuzu kokorec olacak birde kömürde

0|0
    0|0
    • :) kokoreç her yerden yenmez zaten.
      ben çok severim ama iyi yapılmazsa soğutur insanı.

• hahaha demi ben iyice acıktım yaaa sucuklu yumurta yapcam:) çayda demlensin

• afiyet olsun :)

• Hem de çok severim. Annem çok güzel yapar.

0|0
    0|0
    • benim de oğluşlarım çok beğendi. iki tabak içtiler :D

• Kasaplardan kemik al özellikle ilikli kemikleri çok sağlam olur oğluşlarının :) Bizim kasap tanıdık vardı o kadar çok kaza geçiriyordu ki ortopedist bunun yerinde kim olsa ölürdü diyordu. Çok kemik suyu ve ilik yediğini söylemişti.

• hıımm ilk fırsatta yapacağım :) sağolasın

• Kokusuna bile katlanamam.

0|0
    0|0
  • Offf sevilmez mi. Kelle paçaya bayilirim. Kokoreç bir sanat eseridir. Yemesi bile sanattır. Yiyen sanatçıdır.

0|0
    0|0
    • :)) kokoreç çok iyidir ya.. miiisss :)) kemeraltında yerdim, üstüne turşu suyu içerdim. ahaahahah

• 😂😂😂 Hadi iyi geceleer 🙌

• Cümleten 😁

• Adanalı olarak her köşede bir şırdancı, olmasın karsın çok ağır gelir bana yiyemem. ama ama kelle çürük yerim

0|0
    0|0
    • kelle çürük mü diyorsunuz? duymamıştım. kelle söğüş deriz biz de. severim.

• benim yediğim söğüşte sarımsak yoktu
      ama bugün bol bol yedim. yıllar sonra ilk kez sarımsaklı bir şey yedim umarım pişman olmam. :)))

• sağlık için sarımsak iyidir. bol bol tğketin

• Evet
    Çok severim..

0|0
    0|0
  • Allah korusun mis gibi bonfile antrikot varken neden böbrek yiyim öğkk

0|0
    0|0
  • Kokoreç yerim işkembe ya da kele çorbası en sevdiğim çorbalardır

0|0
    0|0
  • Genelde severim :P

0|0
    0|0
  • Evet çok severim

0|0
    0|0
  • Hayıııııır..

0|0
    0|0
  • Severek yiyoruz 😁

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • Severim Ama Her Yerde Yemem

0|0
    0|0
  • İzmiri görüyorum orda :)

0|0
    0|0
  • Kelle paça çoğu sabah 4 5 gibi giderim kokoreç te kokusu çok hoşuma gidiyor 🙂

0|0
    0|0
    • hangi şehirdensin? izmirde ikinci sanayi sitesinde tavsiye ederim bol bol kokoreç var. sanayi deyip geçme, müdürler, kodamanlar gelip büfede sıra oluyor :D

• Suanda Balıkesir ev İstanbul'da yazin Akdeniz ege değişiyor. Turizmciyim elbet orayada yolum düşecek denerim 😃

• Sakat bile olsa at ları severim

0|0
    0|0
  • midem bulanır kokusundan :/

0|0
    0|0
    • aspratörü açtım, kalmadı koku. :)

• benim aklıma geliyor nasıl bir şey olduğu ve midem kabul etmiyor hiç bir zaman. tüm sakatatlar da böyle.
      eline sağlık, hepinize afiyet olsun :D

• sağolasın :)

• sevmem.

0|0
    0|0
  • bayılırım sakatata

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...