Kışın Starbucks'ta Ne İçilir?

bilindik şeylerin dışına çıkan bol kremalı kışlık içecek var mı yaa white choclate mocha makiyato hariç

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

• pumpkin spice latte :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Cafe ortamlarini biraktim cafede oturacagima semaverimi alip dagin basina cikiyorum cayi kahveyi yapip sigarami icerim acsam saç tavami alip 200 gram etimi suyumu biberimi alip dağa cikarim yemegimi yiyip uzanirim arabamda miss

0|0
    0|0
  • kisin starbucksta latte aksam mahallede madde bacim anlatabilyommu hanyyyyy

0|0
    0|0
  • kahve :D

0|0
    0|0
  • Expresso

0|0
    0|0
  • chai tea latte (susuz de) 😃

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Starbucks nasıl bir yer? Önce onu bilmem gerek :(

0|0
    0|0
  • limonlu çay 😊

0|0
    0|0
  • Nar suyu ;)
    Şaka mısın kızım sen? Kahvecide boza mı içcen...

0|0
    0|0
  • Sen ne istersen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Starbucks sevmem bir kere gittim daha sonrasında fil dışkısının aroması kullanıldığını onayladıklarını öğrenince hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Vanilyalı Cappucino

0|0
    0|0
  • Annen baban ne işle meşgul zenginsiniz herhalde

0|0
    0|0
    • yok bacim oyle degil bizim bir arkadas var yakin arkadasim borc batagindalar fakirlikten ac geziyor ama okula giderken starbucksta latte iciyor bos bardagida okulda 1 saat elinde gezdirdikten sonra cope atiyor

• @donkarlione zengin olmaya gerek olduğunu düşünmüyorum ben kahvemi alıp işe gidiyorum yeni tatlar istemem normal

• o zaman evde kendi karisimini yap derim tozlarla fakat bu zaman kadar 2 kere gittim 2 liralik kahveye 15 20 mi lira vermek bana koyuyor gereksizlikten baska bisey degil ya da starbuckstan daha iyi yapan kahve dukkanlarida var hem daha ucuz

Yükleniyor...