Arkadaşlar bu profiterolleri ne tarz yerlere satabilirim sizce?

Merhaba arkadaşlar ,
Sizce fotoğrafda görünen profiterollerden yapsam nerelere satabilirim. bunu arkadaşlarıma ve eve yaptım ama görüntüsü de tadı da gayet güzel oldu tepelerine kapak da kapattım. boyle pastaneler falan alır mi sizce 2 liradan falan 2 den alır 3 den satarlar mesela. daha güzel bir yerde ise pastane dahada yuksek fiyata satılabilir. bunlara 30 liraya yakin para gitti.30 adet çıktı. e tabi bir de zahmeti ve fırının yanması var. mesela 2 liraya alsalar 30 tanesi 60 lira yapar benn %100 kar etmiş olurum. tabi malzemeleri toptan daha uygun fiyatlara alirsam masraflarda duser var mi boyle çevrenizde alan pastaneler tattirmak için goturebilecegm yerler. plastikleri de yebi aldim.100 kab , 100 kapak 9.5 lira o da oldugu icin 30-35 liraya patladi. çalıştığım için ben aksamdan yaparım ertesi gün sabah dan ya onlar gelirler ya da annem bırakmaya gider falan. lütfen dalga geçmeyin sadece aklıma geldi. düşüncelerinizi öğrenmek istedim.
Arkadaşlar bu profiterolleri ne tarz yerlere satabilirim sizce detay resimli ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sunu eklemek isterim. Bir mesleğim var allaha şükür. muhasebeciyim asgari ücretle de olsa 😊 boyle yapınca çok hoşuma gitti. görüntüleri de hoş olunca yapabilir miyim diye düşündüm. görüşleriniz için tesekkur ederim 😀

0|2
817

En İyi Erkek Görüşü

• İnsta ve face gibi hesaplar aç buradada reklamını yap sayfanın. Sonra sipariş al büyük oyna en az 40 adet gibi gibi.. Yani sen 3-5 kutu satıcam diye kendini yırtarsın ama pastane senden onları 50 - 75 kurusa alırlar oda senin emegin etmez.. Dedigim gibi toplu sipariş alınır yaz biyografine tasarla güzelce sayfanı. Diger yüksek takipcili sayfalardan destek iste bir yerden başla. Emin ol toplu siparişleri hazırlaması hem rahat hemde keyifli olur. Hemde parası temiz. Yardımcı olabilirim destek icin kolay gelsin..

2|0
    0|0
    • Uğraşmak lazim vakit lazim. bende vakit bile yok. ama sosyal medyada hesap açıp resim koymak mantıklı dimi. niye olmasın ki. peki sizce face mi instagram mi?

• Yaparsın yaparsın. Kendine inan güven gerisi önemli degil :)

• İnşallah teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Pastanaler daha pro şekilde kendileri yapıypr daha cok okullara kantinlere satabilrşsin eminim alacaklardır bir kaçıyla görüşsen bizim okuldada vardı tiramisü bile siara böreği dalan bildiğin gün gibi hersey vardk sarmaların 8 tanesi falan 2 liraydı mercimek köftede yapabilirsin sigara böreği kapış kapış gidiyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• çok güzel görünüyorlar gerçekten ellerinize sağlık profiterolü çok severim ayrıca pastanelerde emeğinizin karşılığını tam vermezler bunca zahmet bunca emek ziyan olur ya siz dışarıda satın ama dışarıda satınca da zabıta dert olabilir satış yaptırmazlar ya da ipsiz sapsız kişiler rahatsız edebilir sizi yine de yakınınızda pastaneler varsa bir görüşün derim talep varsa alırlar tabi kendileri yapmıyorsa şu anda değil de başka bir zaman olsa hepsini alırdım sizden...

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim güzel yorumunuz için. 😊 muhasebeciyim ben çalışıyorum zaten. öyle dışarda falan da satamam zaten. bir gün issiz kalırsam bunu degerlendirebilirim

• Goruntusu gayet hos tadida ekmegide guel yaptiysa bir gotur pastaneye tattir bgenirlersr anlasirsin.

0|0
    0|0
    • Pasta & cafelere git ama direk pastanelerde ucuza gidr

• Düşünceleriniz için çok tesekkur ederim. 😊 çalıştığım için pek fazla zamanım yok. ama issiz kalırsam bir gün mutlaka yapıp satarim

• Rica ederim

• Helal olsun. Girişimci bir beyin bu dediğin tutar tek yapman gereken pastane tarzi yerlerle iletişim kurup tattirman.

0|1
    1|0
    • Teşekkür ederim düşünceniz icin 😊 muhasebeciyim ben bir isim var çok sükur ama is bulamayanlar için güzel fikir bence fikir alırlar belki diye düşündüm. bide dusunceleri merak ettim 😊

• Tabiki kesinlikle haklisiniz tesekkur ederim görüşünüz için. 😊

• Rica ederim 👌

• Helal olsun. Ayakta alkışlarım 👏🏻👏🏻👏🏻👍🏻

0|0
    0|0
  • Bacım sen bana sat 2 TL'den, alırım :D

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık keşke bir bilgim olsa söylesem..

0|0
    0|0
  • bazı fabrika ve is yerlerine ya da bu iş yerlerine yemek veren şirketlerle konuşup satabilirsin bence.

0|0
    0|0
    • Dimi olabilir bencede araştırmak gerekli ☺

• kaça veriyosun

0|0
    0|0
    • Bunları arkadaşlarım ve ailem için yapmıştım. öyle aklıma gelmedi kabataslak 1 tanesi 2 lira diyorum ama maliyetleri ayrıntılı hesaplamak lazim

• yakın olsak ben hepsini alırdım

• Acaba kaldımi ki bir onu bir sorsaniza 😁 isyrindekilerin hepsi bitti evde 10 tane falan var

• Okul cıkısları olur cuma namazı sonrası satabilirsin

0|0
    0|0
    • Yok ya cuma çıkışı ne o kadar adamn arasında sonra demesinler babama senin kız muhasebeci degl miydi 😁

• 😂 neyse sen ilkokul cıkışına git

• Ben isten çıkana kadar okul çoktan dağılır 😂

• bana ver tanesini 2 liradan yerim :)

0|1
    0|0
    • Hepsini mi. 😁

• aslında çok faydalı güzel bisey yapmissın ama pastaneye zor satarsın niye dersen seri üretime geçmen lazım yetiştiremezsin evde bilmiyorum inşallah satarsın

• Haftaici full çalışıyorum aksam 7 de evde oluyorum. cumartesileri 1 e kadar çalışıyorum. muhasebeciyim. zaman yok yani. ama bir gün issiz kalırsam mutlaka denerim 😊

• bna ver yerim😍😍

0|0
    0|0
  • Bunu hangi şehirde düşünğyorsun?

0|0
    0|0
    • İstanbul da oturuyorum ben

• İstanbulun her ilçesi ayrı bir şehir gibidir , bende satıl üstüne bir iş düşünğyorum anadolu yakasında mısın çalışmam lazım benimde , pazarlama konusunda oldukça ustayım

• Ya ben yerim onları 😳

0|0
    0|0
    • Gel vereyim 1-2 tane ye. canınız çektiyse kusura bakmayın 😃

• Aynen işimiz hesaplarla parayla yanı 😊 yok ya valla simdilik arada yemek için yapıyorum issiz kalırm yaparım bu isi

• Ama geliştir kendini pazar günleri izinlisin sanırım aşçılık kursuna falan yazılman ikinci bir bilezik olur senin için

• bence dışarda sat gider rahat

0|0
    0|0
    • Yok o olmaz patron görürse nolcak 😁

• Allaha şükür maddi bir skntı yok çalışıyoruz ama issiz kalsam kesinlikle yapar satardm teşekkür ederim görüşünüz için 😊

• bu konu ile ilgli ozelden gorusmek istiyorum mumkunmu?

0|0
    0|0
    • Aaa pastaneniz mi var yoksa. 😊

• ben alirdim cidden şuben felan olsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok güzel düşünmüşsün pastanelere satabilirsin ama her pastane almayabilir inşaallah emeğinin karşılığını alırsın

0|0
    0|0
    • Çalışıyorum zaten canım şükür muhasebeciyim boyle yapınca aklıma geldi boyle bisey yapablrm miyim diye 😊 Allah kimsenin emeğini karşılıksız bırakmasını 🙏

• Amin canım çabayla istekle olur..

• guzel ama pastane buna 2 lira asla vermez. tas catlasa 75 krs ya da 1 verir 3 e satar

0|0
    0|0
  • iyi fikir öğrenciler alır

0|0
    0|0
    • Öğrenci olmayanlar almaz mi. 😊

• yok yurtlara falan götür demek istedim biz alıyorduk zamanında ondan dedim

• Hmm anladım nasıl satıyorlardı satanlar size peki

• Pastanelere sormalısın. Lakin her seferinde aynı tadı tutturmak zorlayabilir.

0|0
    0|0
  • bana sat hepsini alırım sghggssrsg

0|0
    0|0
  • sokakta stant aç

0|0
    0|0
    • Yok canm o kadar vaktm yok zaten ama ilerde issiz kalirds vaktim olursa dediğimizi yapablrm

• pastaneler ucuza bekleyebilir. ama park cadde gibi yerlerde seyyar olarak satabilirsin guzel gider

0|0
    0|0
    • bu arada bana tarifini verir misin hic yapmadim da

• Tabi veririm. ama su an isteğim akşam 7 ye doğru evde oluyorum ayrıntılı yazarım yaparsın sende. 😊

• tamam olur :)

Yükleniyor...