Arkadaşlar bu profiterolleri ne tarz yerlere satabilirim sizce?

Merhaba arkadaşlar ,
Sizce fotoğrafda görünen profiterollerden yapsam nerelere satabilirim. bunu arkadaşlarıma ve eve yaptım ama görüntüsü de tadı da gayet güzel oldu tepelerine kapak da kapattım. boyle pastaneler falan alır mi sizce 2 liradan falan 2 den alır 3 den satarlar mesela. daha güzel bir yerde ise pastane dahada yuksek fiyata satılabilir. bunlara 30 liraya yakin para gitti.30 adet çıktı. e tabi bir de zahmeti ve fırının yanması var. mesela 2 liraya alsalar 30 tanesi 60 lira yapar benn %100 kar etmiş olurum. tabi malzemeleri toptan daha uygun fiyatlara alirsam masraflarda duser var mi boyle çevrenizde alan pastaneler tattirmak için goturebilecegm yerler. plastikleri de yebi aldim.100 kab , 100 kapak 9.5 lira o da oldugu icin 30-35 liraya patladi. çalıştığım için ben aksamdan yaparım ertesi gün sabah dan ya onlar gelirler ya da annem bırakmaya gider falan. lütfen dalga geçmeyin sadece aklıma geldi. düşüncelerinizi öğrenmek istedim.
Arkadaşlar bu profiterolleri ne tarz yerlere satabilirim sizce detay resimli ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sunu eklemek isterim. Bir mesleğim var allaha şükür. muhasebeciyim asgari ücretle de olsa 😊 boyle yapınca çok hoşuma gitti. görüntüleri de hoş olunca yapabilir miyim diye düşündüm. görüşleriniz için tesekkur ederim 😀

0|2
817

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...