Yemek ya da pasta yapan erkekleri hanım evladı olarak görür müsünüz. Nasıl olmuş ilk denemem?

Napalım evde kaldığımız için herşeyi öğreniyoruz. Çünkü yapanımız yok 😊😁Yemek ya da pasta yapan erkekleri hanım evladı olarak görür müsünüz.Nasıl olmuş ilk denemem?

1|0
192

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Görmem tabiki alakası bile yok keşke bende yapabilsem ama hiç aram yok :) Ellerine sağlık güzel olmuş.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• tebrikller

0|1
    0|0
  • Oo süper 😋

0|1
    0|0
  • Çok güzel olmuş elinize sağlık, bisküvili pasta mı o? alakası yok hanım evladı olmakla, en ünlü aşçılar erkektir

0|0
    0|0
    • Ta kendisi çok seviyorum bu pastayı. Eee yapan olmayınca iş başa düştü. Evde kalmanın avantajları 😁 Ayrıca Teşekkür Ederim

• Amin Hepimizi inşallah. Çok teşekkür ederim tekrar

• Amin rica ederim

• Guzel görünüyor

0|1
    0|0
  • Aksine çaba göstermesi hoş bence ki pastada yapabiliyorsa çok tatlı bir durum olur

0|1
    0|0
  • Hiç görmem gayet de bir erkek de yapabilir bisküvili pasta Di mi pastaların en temeli 😂😊

0|1
    0|0
    • Aynen öyle bayılıyorum buna 😋😁yapan olmadığı için kendim yaptım şimdide tek başıma yiyeceğim 😊

• Evet kimse yememezlik yapmaz afiyet olsun 😊

• İkram etmek isterdim ama malum sanal dünya 😊Teşekkür ederim

• elinize sağlık güzel gözüküyor.

0|1
    0|0
  • Görmem.

0|1
    0|0
  • güzel olmuş elinize sağlık

0|1
    0|0
  • Iyi olmus aferin.

0|1
    0|0
  • tebrikler eline saglik 😊

0|1
    0|0
  • Iyi görünüyor 😄

0|1
    0|0
  • Eline sağlık denemeye devam yemek ve pasta kadın işi değildir bu bir zevkdir tıpkı bir hobi gibi çevremde çok güzel yemek ve pasta yapan erkekler var ve kiminin eşi kimininde sevgilisi var sıkıntı yok

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim böyle giderse aşçı olacağım heralde 😊Ama güzelmiş zevkle yapıyorum

• Püskevitli pasta come on

0|0
    0|0
  • Yemek yapmanın cinsiyeti mi olur ya yıkın şu tabularınızı artık niye öyle diyelim?

0|0
    0|0
    • Neden öyle biliyor musun? Çünkü her kadın kibar eşine her konuda yardımcı olabilecek erkek arıyor ama evlendiği erkek çorabını yerden kaldıramayan erkek oluyor. Bu yüzden bu tarz erkekler yalnız.

• Ellerine sağlık güzel görünüyor

0|0
    0|0
  • Kadını erkeği yok herkes bilmeli.

0|0
    0|0
  • Yumurta kıramayanlar var sen ne diyorsun ya. Aferim

0|1
    0|0
    • Evet nasıl yaşıyorlar anlamıyorum fotosentez yapıyorlar galiba 😂😂

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...