Kapat

Mutfak Sanatları Akademisi?

Arkadaşlar ben Mutfak Sanatları Akademisine katılmak istiyorum. Orada eğitim gören veya bilgi sahibi olan varsa ve görüşünü paylaşırsa çok mutlu olurum 😊

0|0
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• MSA kendi alanında iyi eğitim veren bilinen bir kurum, verdiği sertifika iş çevrelerince bilinen tanınan bir sertifakadır, genelde mezunları ya kendi yerlerini açan insanlar ya da 5 yıldızlı otellerde istihdam ediliyor genelde, bu işe yatkınlık gelişmeye açık olmak ve merak ile karışık el becerisi ve genel kültür aranan şeyler, eğitim ücreti dolar ile fiyatlıyorlar diye biliyorum biraz yüksek diye duymuştum hatta...

0|0
    0|0
  • Sen mutfak sanatları akademisine katılmayı istiyorsun sen anlarsın bana bir bardak su getirir misin mutfaktan

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardeşimin gastronomi okuyor. Ondan solayı az çok biliyorum işleyişi. Maslak'ta yerleri. Önce mülakat yapıyorlar. Öğrenci sorumlusu ve şeflerden bir katılıyor. Mülakatta çok sert konuşuyorlar bu korkutmasın. Oradan çıkanlar genelde ya otellere ya da Zorlu'daki Eataly'e gidiyorlar. Biraz disiplinliysen iyi bir yer ve fırsatlara açık ama pahalı tabi.

0|0
    0|0
    • Bende lise son sınıf öğrencisiyim. Gastronomi istiyorum. Rica etsem kardeşinizle iletişime geçebilir miyim?

• Maalesef numara paylaşamam. Msa'yı ararsanız detaylı bilgi veriyorlar. Hatta bir ön görüşme yapıyorlar.

• Numaraya gerek yok. Özelden e posta verseniz bile yeter 😊

Yükleniyor...