Kapat

Fastfoodcu musunuz, yoksa fastfood a hayır ben yöresel yemekciyimlerden misiniz? en sevdiğiniz hazır veya yöresel yemek?

Arkadaşlar ne yazıkki bende dahil olmak üzere gençlik artık zararlarına aldırmadan fastfood takılıyo ve bir süreden sonra yöresel yemeklere burun kıvırmaya başlıyor tüm bunlara rağmen dur ben fastfood a karşıyım diyenimiz var mı😕

Güncellemeler:
ya üffffffff tamam elim kaymış anladınız işte sınavlardan yeni çıktım aklım karışık fastfood tamam
...

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Her ikisinin de yeri ve tadı ayrı.. fastfood yerim severek ama aşığım memleketimin hingeline madimagina katmerine mantisina. Hamburger yemeyi de severim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ev yemeğinin yerini hic bisey tutmaz

1|0
    0|0
  • Facefoodcuyum

1|0
    0|0
    • elim kaymış farketmedim offffffff

• facefod ne lan Allah canını ya

1|0
    0|0
    • hazır yiyecek pizza hamburger felan

• tabi canım öyledir :D

• walla bak final sınavlarından çıktım aklım yerinde değil iyiki bir dilinize düştük pes

• Fastfood yerim ben facefood ne onu da tatmak isterim

1|0
    0|0
    • aklım dalğında biraz farketmedim öyle yazdığımı malum finallerden çıktık her duyduğunu tatmak isteme bence

• Ne bulsam yeriö affetmem

1|0
    0|0
  • Facefood ne ya? 😬

1|0
    0|0
    • hazır yemek hamburger pizza felan

• Mesleğim aşçılık. Araştırmalar yaptığım için biliyorum

• hııı mm anladım teşekkürler bilgilendirdiğin ićin merak ettim topluluğu araştıracağım ☺

• Fastfood olmasın o?

1|0
    0|0
  • Evet ben fastfood a karşıyım dışardan yemek yerkende seçiciyimdir her zaman ev yemekleri tercihimdir

1|0
    0|0
  • her ikisi de

1|0
    0|0
  • facefood ne yaw

1|0
    0|0
    • üf elim kaymış aklım karışık biraz anladın işte fastfood

• ben haftada en az 3,4 defa yiyorum birazda öğrenci olmamdan kaynaklanıyor azaltmaya çalışıyorum bakalım inşallah

• mecbur olunca tabiki..

• yöresel
    Facefood neymiş bilader

1|0
    0|0
    • üfff güncellemeyi okumadınmı aklım karışık biraz farketmedim öyle yazdığımı

• evet var ben :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Facefood ne yaa bende dıyorum o neymıs 😄😄😄 fastfoodcuyum ben daha lezzetlı param olsa her gun dısardan yerım

1|0
    0|0
    • sorma elim kaydı ya düzelttim şu an finaller yeni bittide aklım dalgın biraz soruya dönecek olursam ben de senin gibiyim birazda öğrencilik kaynaklı sanırım fastfood takılma düzenli ev yemeyi yapan olsa belki bu kadar bağımlı olmazdık

• Yok ogrencı deılım 29 yasındayım ama her donemımde fastfoodcuyum

• o da güzelmiş ama fastfood yemekler ne yazıkki birçok sağlık sorununa neden oluyor azaltmamız lazım nasıl yapacağız bilmiyorum ama😊

• Iskender ve mantıdan vazgeçemem. Çiğ köfte var bir de o ayrı mesele. Bunlar varken fast food yemem ama sevmez miyim fast food'u? Severim.

1|0
    0|0
  • yöreselciyim.

1|0
    0|0
  • Google'dan bakıyorum bende facefood ne acep diye :D
    Ev yemeği olsun da yemişim fastfood u

1|0
    0|0
    • ya sınavlardan çıkınca aklım karışık ayak üstü rezil oldum görüyonmu

• facefoodcu

1|0
    0|0
  • Ben ikisinede varım 😍😍😍

1|0
    0|0
  • Facefood severim ama sarmayıda tek geçerim :)

1|0
    0|0
  • ortası

1|0
    0|0
Yükleniyor...