Kapat

Avokado sever misiniz. Nasil tuketirsiniz?

Ben cok eskiden oldugu gibi yemistim bir küçük parça ve çok kötü gelmisti tadı. Yutamadan afedersiniz çöpe tükürdüm (sorry). Ama severek yiyen çok görüyorum. Cok sağlıklı bisey aslinda. Siz ne sekilde tuketirsiniz. Tadi nasil güzellesir? Kendisine bir şans daha vermeye karar verdim :P

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bende senin gibi bilmeden yemeğe çalıştım ama pişman oldum, küçük bir parçaydı ama yutması işkence oldu, birde toplum içindeyim çıkarma şansım yok mecburen yuttum, arap sabunu gibi bir meyve, maalesef kendisine bir daha şans vermek istemiyorum 😁😁😁

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• avocado cok yağlı. bir opturuşta en fazla yarısını yemem faydalı sonrası şekerle aynı etkiyi yaratıyor. acovadoyu evde biraz olgunlaşmasıı bekle sonra onu kabuksuz catalla ez. ekmeğe peynir gibi sür. üzerine tuz ve biraz karabiber biraz lion suyu. hala kötü geliyorsa bunu üstüne peynir ve domates ekleyebilirsin :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum ben restaurantta çalışıyorum bazı salataların yanında veriyoruz yiyen yiyor tuzlu yiyen çok

0|0
    0|0
  • Avagadro biliyos bis
    O da yenmiyi

0|0
    0|0
  • Bir defa yedim sevemedim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Bildiğin balkabağını avakado diye kakalıyor tadı aynı öyle gerçekten çiğ balkabağı

0|0
    0|0
  • Once olgunlasmasi gerekiyor , sonra da limon, karabiber , tuz , dokup ezip afiyetle yiyoruz. Puresini ekmegin ustune suurunce cok guzel oluyor , istersen sarimsak ezip de tuketebilirsin😋😋

0|0
    0|0
  • Sevmedim ben

0|0
    0|0
  • Yemedim.

0|0
    0|0
  • severim ama olgunlaşmamış sert hali olucak.

0|0
    0|0
  • tatsız tuzsuz bişey ya ananas daha güzel ☺😒

0|0
    0|0
  • Pek sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...