Kızlar tavuk aldım bununla nasıl çorba yapabilirim?

Ilk defa yapicam size guveniyorum 😂

Güncellemeler:
Hadiii kizlar !!!

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bende istiyorum hanımefendi

1|0
    0|0
  • suya at :D

1|0
    0|0
  • yemek tariflerine bak intten

1|0
    0|0
  • Suda kaynat kaynayinca suzup etlerini parcala suzdugun suyun icine at al sana tavuk corbasi

1|0
    0|0
  • Suyda kaynat 😂

1|0
    0|0
  • En iyi aşçılar erkrklerden çıkar yanlış kişilere soruyorsun 😊

0|0
    0|0
    • Soyle bakalim

• İki parça tavuk gögsünü haşla varsa derisi ile beraber daha sonra derileri at tavugu tiftikle küçük küçük bir tencereye iki yemek kaşıgı un at kısık ateşte çok az kavur hızlı karıştır ama az tere yagı kat bunlar biraz süratli yap un yanmasın ve tavugu haşladıgın suyu azar azar ekle çırparak unlar top top olmasın ve tavukları da ekle istege baglı biraz pirinç te atabilirsin ya da salça tuzunu da ilave et kaynadıktan sonra tencereye yarım limon da sık

• Ayrıca nikin de çok kötü kendini kuul mu oldum sanıyosun

• Tavuk çorbasını yapacağım

0|0
    0|0
  • ohooooo.

0|0
    0|0
  • tavuga terbiyesini ver önce senin tavuk kancik cikmis hahahahah :D :D :D

0|0
    0|0
  • Evde kaldın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düdüklü ya da tencerede haşla suyunu süz etini didikle bir kenarda 1 kaşık un 1 kepçe yoğurt 1 yumurtayı çırp süzülüp kaynayan tavuk suyundan yoğurt un yumurta karışımına azar azar ekle sonra hepsini tencereye döküp kısık ateşte didiklenmiş tavuk etini de ekle 10 dakika kaynat tamamdır tuzu en son at

1|0
    0|0
    • Tatlim yumurta falan yiyemem ben sebzeli bir tarif verebilirmisin

• O zaman yumurta katma terbiyesi için şart sebzeli dersen maydanoz havuç varsa kereviz ile haşla tavuğu

• tamam canim saol

• Sen yapma

0|2
    1|1
  • düdüklü tencerenin içine koy. üstüne geçecek kadar su ilave et. sonra tuz ve baharatlarını at. ve varsa soğan , patates katabilirsin. sonra 1 saat kadar pişir. en son etlerini ayıklayıp istediğin şekilde içebilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...