Kapat

Akşam yemeğim nasıl fakirler anlamaz ( resimli ) ?😃✌🏼️🍣 ?

Akşam yemeğim nasıl fakirler anlamaz ( resimli ) ?😃✌🏼️🍣 ?
Sadece elitler anlar. nasıl sizce sever misiniz.

0|0
21|26

En İyi Erkek Görüşü

• kardesim utanmiyomusun milleti kucumsemeye insan yerinde bile degilsin istedigin kadar zengin ol bendede var para emin ol ama Şu an gozumde bir hicsin yemin ederim milleti ezikleme kendine bak aptal

6|2
    0|0
    • Çünkü soran kişi tam bir sonradan görme.

• evet haklisiniz para varya adami maymunda ediyo kralda

• teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Zengin misin ya da bu yemek cidden senin mi bilemiyorum ama sonradan görme olduğun kesin o kadehe hayvan gibi koyulmaz o içki cidden elit bir mekana gittiğinde kadehini ağzına kadar doldurursan bitaraflarıyla güler herkes sana paranla rezil olursun.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• Sosyal statü çatışmasından kazanmaya çalıştığın popülerite için fikirlerine gülüyorum sadece :) :) :) :) :) Hadi sizde gülün arkadaşa :) :) :)

6|1
    1|0
  • Allah beyin fakiri etmesin

4|1
    0|0
  • kimbilr kaç çiğ balık yemişindir demi sen

1|0
    0|0
  • Güzel gözüküyor da ekmeksiz doyurmaz ki şuncacık şey sjsjsksjs

1|0
    0|0
  • Alt tarafı 4 parça kötü yapılmış İnari ve 2 parça Nigiri Chopstick'lerin bile dandik. Neyin havasını yapıyorsun? Gel de sana gerçek bambu chopstickler'imden vereyim... Görgüsüz. sushico dan sipariş vermiş... 20 tl ye millete hava atıyo...

3|0
    2|0
  • Taba yiğcen galiba :D

1|0
    0|0
  • ooo suşi takılıyoruz bakam iyisin

1|0
    0|0
  • evet anlamadık ta bunla doyulmaz zaten

1|0
    0|0
  • Siteye Beles uye oldugunu unuttun herhalde

1|0
    0|0
  • 5 gram somon etiyle mi hava atiyosun :D

2|0
    0|0
    • Siz sushi yiyemezsiniz köylüsünüz demeye getirmiş bence

• Onu bilmemde cok sinir oldum tanıdıgım bir kızın hareketlerine benzettim o da aynı sonradan görmeydi böyle. Herşeyle hava atardı

• @Öfkfjfkfjjfjfj Ya bu hava atsa ne olacak allahın krosu daha nasil yendigini bile bilmiyordur

• Bu kadın yine mi çıktı piyasaya çatlak bu pizza paylaşıyor fakirler anlamaz falan yazıyor :D

2|0
    0|0
  • çok yavan ekmek yok yanında hemde çiğ karın doyurmaz ki ama bu :(

0|0
    0|0
  • Senin gibi küçük beyinli olacagıma fakir olurum daha iyi

2|0
    0|0
    • Yazık valla bunun gibiler acıyorum gidip aç birini doyurmazlar üç parça şeye salak para verirler halbuki bizim mutfağımız daha lezzetli haksız mıyım

• @Öfkfjfkfjjfjfj Tabi ya önemli olan zenginlik fakirlik degil akıl mütevazilik bunun gibi gereksiz anlamıyorlar ne yazık ki

• Fakiriz anlamiyoz

1|0
    0|0
  • waayyy premium su falan :D hani şampanya... monet chardone

1|0
    0|0
  • O ne gııı anladık vala

0|0
    0|0
  • Eve gidip domates ekmek yedin bundan sonra itiraf et kezbo

2|0
    0|0
  • Sonradan görme

0|0
    0|0
  • Aa bu ne acaba

1|0
    0|0
  • normalde zekana olumlu etki etmesi gerekirken neden sende ters etki yapmış acaba

1|0
    0|0
  • Zenginlerin yemek zevkini görünce fakir oldugum için şükrediyorum yaa. bu ney lan

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyorum bundan

0|0
    0|0
  • Elit misin şimdi sen

0|0
    0|0
  • gecen yine susi yapiyoruz.

2|0
    0|0
  • Akşam yemeğim nasıl fakirler anlamaz, Sadece elitler anlar.
    Boğazında kalırda geberirsin inşallah.

1|0
    0|0
    • Valla soruyu görünce bende Allah uzun ömür versin dedim ama napıcaksın buunlar da böyle allah bilir parayı kendi bile kazanmıyodur paranın degerini bilmez

• @Öfkfjfkfjjfjfj vallaha bak sinirlendim ya, fakir adam ekmek arası bişey bulunca şükrediyor, bunun yaptığına bak, zaten çok uzun sürmez ileride sıkıntıya düşer o zaman bir ekmeğe muhtaç kalır ama biz yinede Allah göstermesin diyelim.

Kızlar Ne Diyor 20

• Bu da fakirleri küçük düşürüyorsun da senin yaptığın da tam bir görgüsüzlük doğrusu!

1|0
    0|0
  • Ruhun fakir gönlün zengin olsa ne olur Allah'ın görgüsüzü 😒

0|0
    0|0
  • elit ne demek? senin paranin olmasi asil yapmaz seni.
    bende sushi yerim ama kuru ekmekte yerim. sushi yemek seni insan yaptigini saniyorsan görgüsüz bir insansin demektir

0|0
    0|0
  • Pardon ben fakirim

0|0
    0|0
  • Dar beyinli fakirlik elitlikle ne alakası var damak zevki bu şahsen ben suşi yemem çiğ balık Türk balık lokantasına git adam akıllı balık ye de beynine kan gitsin 😂😂

0|0
    0|0
  • En sevdiğim zenginler anlar

1|0
    0|0
  • Elitler gelin bakalım şöyle

1|0
    0|0
  • Şu yaptığınla ne kadar görgüsüzlük yaptığının farkında mısın acaba? Dışarıda şu soğukta bir sürü aç hayvan var onları doyuruyor musun? Ne insanlar var evlerine yemek götüremiyorlar , siz gidip 3-5 parça şeye havalı ve elit görünmek için gereksiz para veriyorsunuz ve bunu ' fakirler anlamaz ' diye dalga geçiyorsunuz. Allah bilir o parayı da kendin kazanmıyorsundur. Ayrıca türk mutfağı daha lezzetli sen o iğrenç şeyleri yemeye devam et

0|0
    0|0
  • Nekadarda özenti bir tip.
    beyin fakiri.

0|0
    0|0
  • Boyle sorular neden hep gizli uyelerin altindan cikiyor

0|0
    0|0
  • Ayyy havalarını yesinler senin egoist

0|0
    0|0
  • Anlamadım

0|0
    0|0
  • Severimde onlar fakirse sen enayisin.

0|0
    0|0
  • 20 30 tllik bir şey ve sen elit olduğunu sanıyorsun o parayla kebap yerim en azından karnım doyar görgüsüz seni

0|0
    0|0
  • Allah günah yazmasın önündeki yemek için değil ama sen boksun bunu anladık

0|0
    0|0
  • California roll daha cok severim

0|0
    0|0
  • Bunu yiyecek kadar mall değiliz en azindan

0|0
    0|0
  • Güzel