Sushi yiyen var mı?

arkadaşlar canım acayip Sushi yemek istiyor daha önce yemedim ama çok istiyorum bir sürü çeşidi varmış ilk defa yiyeceğim için önerisi olan var mı tadı nasıl neye benziyor ve İzmir de nerede yiyebilirim?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk lokmayı ağızına götürdüğünde çıkartmak istiyceksin ama sakın çıkartma sonra tadı çok güzel oluyo ben çok seviyorum :) ama damak tadın değişik yemeklere açıksa dene yoksa çıkartırsın 😀

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Cig balik kokusuyla midye kokusu karisiminda yosun tadinda bisey :) tavsiye etmiyorum bir iki cesidini denedim sevmemistim damak zevkimize uygun degil

1|0
    0|0
  • Ben hiç denemedim denememde

0|0
    0|0
  • balığı yerim ama ızgarasını

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yedim güzel
    çiğ balıkla alakssı yok

1|0
    0|0
    • Zaten cig yenmiyo tuzlayip kurutuyolar o yuzden cig diyolar. Ama kokusu balik tadi yosun bildigin

• 😂😂😂 hamsilisi bile var evet evet sushi de neymişşş pilava koy hamsiyi ye hemde yosunsuzzzz

• Hamsilisini ben yemedim hic :) duydum karadenizli eniste var ama nasip olmadi daha :)

• Ben bir kez yedim, yemez olaydım. Tadı çok kötü yahu 😒

0|0
    0|0
    • yaa niye böyle diyolar sanki ben beğencekmisim gibi hissediyorum kırma hevesimi 😄

• Ben de merak ediyordum. Ama ağzıma atmamla peçeteye geri çıkartmam bir oldu 😄

Yükleniyor...