Makarnayi nasil pisiriyorsunuz? Tarifiniz nedir :) ?

Guzel bir makarna sosu tarifi verebilir misiniz? Peynirli falan 😋😄
hayirli aksamlar :)

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1 2 diş sarımsağı ince kıy kenara al. yeşil biber ve önce kıyılmış soğanı kavur. ama zeytinyağı ve ayçiçek yağı karışık kullan. Sonra kabukları soyulmus 4 5 büyük domatesi küp doğra ve içine karıştır çok az su ver ve suyunu iyice bırakması için az tuz at. 1 yemek kaşığı biber salçası at karıştır kapağını kapat belirli aralıklarla karıştır dibine tutmaması için. sos kıvamına geldiğinde baharatalrini ver yani tuz kara biber 1 yemek kaşığı da toz şeker at sonra haşlanmış makarnayı sosunla afiyetle ye. üzerine de kıyılmış maydanoz atabilirsin

1|0
    0|0
    • bide peynirli tarif vereyim sana. marketten çiğ krema al yemeğe katmak için olandan. kremayı tavaya koy içine beyaz peynir at tulum da olur. kaynarken kaşıkla peyniri ez tuz at koyu kıvama gelecekken haşlanmış makarnaları içine at peynirli sosun hazır

• Supermiss :)
      Tesekkurler :)

• rica ederim ne demek her zman 🍔🍗🍖🍕🍤🍜🍳🍛🍊🍑🍄🌶🌽🍆🍇🍉🗡🔪😎😎😎😎

En İyi Kız Görüşü

• Mantarlı severim

1|0
    0|0
    • Mantarlısıda mı var

• @diodelmare tamam tarif verim size

• Malzemeler:
      1 paket makarna
      2 adet patlıcan (sevmezseniz koymayın)
      1 kilo veya yarım kilo mantar
      3 adet domates
      3 dil sarımsak
      Tuz
      Karabiber
      Yağ

Yapılışı:
      Makarnayı haşlayın. Patlıcanları alacalı doğrayın küp küp doğrayın. Tuzlu suda 5 dk. bekletin. Sonra yıkayıp kızartın. Başka bir tencerede de mantar ve sarımsakları kavurun. Kabuğu soyulmuş domatesleride soyup ekleyin. 3-4 dk. soteleyin. Tuz ve karabiberide ilave edin. Sonra patlıcan ve mantarları haşlanan makarnayla karıştırın. Afiyet Olsunn😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 16

• Önce suyu kaynat. Kaynayan suya tuz at bir kalık. makarnaları suya at ve ara sıra karıştır.. Piştiğinden emin olunca süzfece al ve tencereye tere yağ koy bir kaşık yağ erirken içine bir kaşık salça kat ve erit sonra makarnayı dök karıştırıp kısık ateşte 10 dakika daha pişir.. Üstüne yerken keçi peyniri tavsiye olunur.

1|0
    0|0
  • en güzeli :) yoğurtlu makarnadır :)
    makarnayı pişiriyosun suyunu süzüp biraz soğutuyosun sonra :) biraz sarımsak eziyosun yoğurtla karıştırıyosun sarımsağı sonra soğumuş makarnaya ekliyosun karıştırıyosun :) tabaklara servis yapınca üzerine sos olarak eritilmiş yağda biraz salça biraz kıyma kavurup üzerine sos ediyosun :) afiyet olsun

1|0
    0|0
  • peynir feslegen ve cig yumurta sirisi sarmisak nane sogan rendele az ceviz ici en. son olarak da tarcin cok onemlibu karisimi salca ve tereyagi ile as kavur.. italyanin en begenilen sosu bu.. poweretti en cok bunu yer o yuzden sesi okadar furmus bagirirmis

1|0
    0|0
  • 1 paket makarna (her çeşit olur)
    Haşlamak için kaynmaış tuzlu su
    2 yemek kaşığı kadar sıvı yağ
    1 yemek kaşığı margarin
    1 yemek kaşığı salça (domates veya biber salçası)
    Tuz, karabiber
    nasıl yapılcağını biliyorsun

1|0
    0|0
  • Ben direk ketcap mayinez

1|0
    0|0
  • Az Karatay dinle az..

2|0
    0|0
  • Ketçap en güzel sos

1|0
    0|0
  • yogurt salca :D

1|0
    0|0
  • Masaya oturuyorum :)
    Makarna istiyorum :)
    Sonra hesabı ödüyorum :)
    Soslu seviyorum :)

1|0
    0|0
  • makarnayı yap normal kafana göre herşeyi koy üzerine :)))

1|0
    0|0
  • Suya koyup kaynatıyorum, biraz pişince tabağa 😁
    Yanında biraz da beyaz peynir

1|0
    0|0
  • direk suya at pişirr

1|0
    0|0
  • Bol soslu ve üstüne peynir

1|0
    0|0
  • Makarnayı olabildiğince acılı yapıyok :) tarifi bol acı :)

1|0
    0|0
  • Domates biber soğanlı makarnaaa😍😍😍😍 offff

1|0
    0|0
  • Suda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ay hiç anlamıyorum bu işlerden malesef. @Belinelli en son yaptığım makarnayı hatırlıyo musun? jdjdjdj

1|0
    0|0
    • Belinelli senle ilgili bir şeyi unutur mu anam? Hatırlamıyorum.

• @Belinelli dkdmsjdnjdd ne adi bir insan oldun ya sen

• Gene ruhumu gıdıklıyosun eski aşk farkında mısın, bunlar ne mükemmel iltifatlar? Hatırlıyorum suyun içinde yüzmeye çalışan top lastikleri nasıl unutabilir ki bu bebeksi hafıza?

• Ben domatesli severim.
    Tarif yok, haşlayıp süz üstüne de domates sosu :)

1|0
    0|0
  • Azcık nane azcık salçayı yağda kavur. Sonra makarnayı dök üstüne. Güzel oluyor..

1|0
    0|0
  • su koy kaynat az yağ ya da sadece tuz yumuşar süz terayağ ket. çep oh mis

1|0
    0|0
  • bilmiyorum ya makarna yapamıyorum ya
    ya çok pişiyor ya da az bu gidişle evde kaldım :/

1|0
    0|0
  • sevmem

1|0
    0|0