Annenizin yemeklerini seviyor musunuz?

Annenizin yemeklerini seviyor musunuz?
Ben seviyorum. Türk yemeklerini benimsemiş artık çoğunlukla Türk yemeği yapıyor. Ama her yemeğe patates koymaya çalışıyor bir de bunu bıraksa daha iyi olacak. 😂
Sevmiyorsanız dürüst olun herkes güzel yemek yapacak diye bişey yok. :)

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorum severek de yiyorum, anneannem çok güzel yemek yapardı fakat vefat etti bir kaç yıl önce , şu an annem devraldı işte onun yerine ama bende sağlam yemek yaparım :D kendime her daim güvenirim bu konuda

1|0
    0|0
    • Benim de babaannem çok iyi yemek yapardı anneme de o öğretmiş zaten ama babaannemi kaybettik 2 hafta önce :(

• Benim halamlarda efsane yemek yapar sanırım genetik bişey😂

• Belkide ama marifet işi aynı zamanda :D bazıları yapıyor mesela sırf kırılmasın diye zehir olsa yemek zorunda kalıyorsun neyse ki etrafımda o kadar kötü yemek yapan kimse yok :D ben biraz bu konuda sorunluyum çünkü her yemeği yemem. :D Bu konu da çok seçiçiyim çünkü bazen annem dahi yapmış olsa yemem o konu da çok kötü bir huyum var sanırım :D

En İyi Kız Görüşü

• Bayılıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben çok severim şahsen belki alışkanlık bilmiyorum ama gayet iyi yapar. Pilavınıda ayrı severim ben. Annen öğrendi madem hamsili pilav pancar çorbası filanda öğretin yapsın :)

1|0
    0|0
  • Ne kadar arada tuzunu kaçırsa tadı kaçsa sitem etsemde sevmeden yapınca böyle oluyo desede çoğunu seviyorum , mutfak sıkıntılı yav. d

1|0
    0|0
  • Annemin yemeklerini yemek nasip olmadı. Ama babaannem on numara tarhana çorbası ve dolma yapar :) hele bir de bulgur pilavı vardır ki dillere destan ama şu sıralar yapmıyor finaller zamanı tamda ihtiyacım var aslında :)

1|0
    0|0
  • Bittabi seviyorum birde her yemeğe tereyağı koymasa daha güzel olacak ama benim yemek yapmama izin vermiyor :(

1|0
    0|0
  • Normal yerim yanide başkasının yaptığı yemek bazen daha hoşuma gidiyor damak zevkim farklı şeyler gördüğü için güzelmi geliyo ne anlamadım.

1|0
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • Tab2 kanka

1|0
    0|0
  • Anne yemegi candir.
    universitede hamur yemekten kaslarim yaga donustu

1|0
    0|0
  • Sevmez ölürmüyüm burnumda tutuyor :-D

1|0
    0|0
  • ben hiç hiç sevmiyorum
    adana kebapı ve lahmacunu güzel yapabiliyor sadece. onun dışında her gün açım neredeyse

1|0
    0|0
  • çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Everything but little little into the middle..

1|0
    0|0
  • annemi çok seviyorum yemekleri de Allah uzun ömürler nasip etsin

1|0
    0|0
  • Annemin yaptığı her yemeği yerim. Gayette güzel yemek yapar. Annelerimizin hakkını ödeyemeyiz.

1|0
    0|0
  • Çoğunu seviyorum elbette :)

1|0
    0|0
  • sevmeyen ölçsün.))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Genel olarak severim. Bazı yemeklerine ÖLÜYORUM ama 😍

1|0
    0|0