Pazar tezgahlarındaki ürünlere zam geldi! Bu durum nedeniyle eşiniz sürekli aynı yemekleri yapsa tepki verir misin?

Aralık aynın en pahalı sebzesi, patlıcan oldu! Bu durum haberlere taşındı. Yoğun kış nedeniyle ürünlerde büyük bir artış var. Bu durum mutfaklarımıza yansıdı.
Pazar tezgahlarındaki ürünlere zam geldi! Bu durum nedeniyle eşiniz sürekli aynı yemekleri yapsa tepki verir misin?Pazar tezgahlarındaki ürünlere zam geldi! Bu durum nedeniyle eşiniz sürekli aynı yemekleri yapsa tepki verir misin?

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yemeği yaptığına bağlı :)
    Mesela patatesin bir sürü değişik yemeği yapılıyor.
    Yenir ya o ellerden çıkan her şey :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir soru olmuş bakayım erkekler her gün peynirli makarna yemeye karsılar mı 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ne kayarsan tabağına o gelir kaşığına Ata sözü her şeyi anlatıyor sanırım.
    ben eve ne getirirsem eşim onu pişirir şikayet hakkım olamaz ki

0|0
    0|0
  • Yok ne yapsın hatun..
    Rızkımız olsun da gerisi mühim değil.. ;)

He birde beni fakir diye terketmezse yeme de yanında yat.. 😂😂

#Vesselam

2|0
    0|0
  • Ben zaten hep evde öyleyim yurtta da bozuk yemek yemeye alıştım beni fazla etkilemez yani 😉 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • ne fark eder eşimin canı sağolsun yemek yapıp düşünmesi bile yeter :D ama eşim güzel ise. çirkin kadınsa bu kış günü kapıya atarım :D

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yok niye tepki vereyim :D :D

0|0
    0|0
  • Millet çöpten alıp yiyor. Biz neyi seçme lüksündeyiz.

1|1
    0|0
  • Hayir vermem tepki vereceğim kişi kendim olur ona her gün aynı yemeği yaptırdığım için.

0|0
    0|0
  • yok tepki vermezdim ne varsa onu yeriz artık napalım 3 tl olanı 4 tl sat sonra satılmıyor derler ah ulan bu pazarcılar yok mu

0|0
    0|0
  • maddi sıkıntıdan dolayı aynı yemekleri yapıyosa sıkıntıyı gideririz, başka yemek yapmayı bilmiyosa öğretiriz, keyfi olarak yapmıyosa kendi yemeğimi kendime göre yapar yerim :D

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Aynı yemekleri yemektense parasını öder farklı farklı yeriz 😂

0|0
    0|0
  • eksiği kendimde ararım..
    Allah korusun..

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hayır :)

0|0
    0|0
  • Boşanırım

0|0
    0|1
  • Yoo niye tepki veriyim

0|0
    0|0
  • sen bunları yetiştirenlerin halini hiç gördünmü... gece gündüz yok... yaz kış yok... bide çaslışıp borçlu kalmak var bu işte... çiftçi bitmiş sen 10-20 tl vermiyon biz 100.000 tl 200.000 tl masraf ediyoz.

0|0
    0|0
  • istedğin yemeği yap minnnak
    seni yemeğe götürürm 😂😂

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 9

• Rızkına kadar şükür edecek insan eve ne getiriyorsa onu yiyeceğiz birlikte bir gün etli yemek pilav bir gün makarna salata bir gün sogan ekmek bir gün peynir ekmek hepsine şükür edeceğiz ki rızkımız çoğalacak. Bir kuru ekmeğe muhtaç olan o kadar insan varken bu soru biraz bencilce olmuş kusura bakma da.

0|0
    0|0
  • Saçma bir soru

0|0
    1|0
    • Senin saçma dediğin hayattan bir suru. Ekomik durumu çok kalkinmis bir ulke değiliz. Zamlardan dolayi her ogun makarna yiyrn var

• Hemde peynirli makarna 😒

• Saçma diye soruna dedim zaten hayata değil insanlar bütçelerine göre ne alıp alamayacaklarını bilir sonuçta

• Elimden zehir olsa yiyecek o yüzden sesini çıkarmasın aile bütçesini düşünüyoruz şurda

0|0
    0|0
  • Vermesinler valla patlıcan olmuş,7lira.

0|0
    0|0
  • Bugun salatalığın kilosunun 7 tl oldugunu ogrendim
    Ben şok

0|0
    0|0
  • Durumumuz yoksa napalım ev restaurant değil sonuçta

0|0
    0|0
  • len patlıcanın kilosu 6 lira hormonlu olması da cabasi

0|0
    0|0
  • Sıkılırsa dışarıda yemek yemeğe başlarız :D

0|0
    0|0
  • Allah o gün ne nasip ederse onu yeriz bir gün sebze et bir gün peynir ekmek tepki vermek saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...