Her yapılan yemeği yer misiniz?

Kimin yaptığını önemsemeden her yemeği yerim diyor musunuz? Yoksa bilmediğim insanın yemeğini yemem mi dersiniz? 😄

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Temiz olmadığını düşündürtecek bir şey görmediysem ve tadı da bozuk gelmiyorsa yerim, ayırmam. Sadece ıspanağın yemeğini ve yumurtanın haşlanmışını annem bile yapsa yemem.
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• Hayır hijyene takık biriyim bilmediğim yerde veya kişilerin hazırladığını yemem 😅 en güzeli anamın yaptığı bide kendi yaptığım

1|0
    0|0
  • Sevdiğim yemekse, kimin yaptığının önemi yok. :D

1|0
    0|0
  • yemem

1|0
    0|0
  • hayır cok secıcıyım.. herkesın yaptıgını yemem.. bu en sevdıgım makarna olsa bıle..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yemem her yapılan yemek yenmez gerekirse kendim yenisini yaparım ya da bir süre yemem ama olmaz yani

1|0
    0|0
  • Seçiciyimdir.
    Üni. Zamanında 3 arkadaştık. Üçümüzde tarhana çorbasını yapabiliyorduk ama hepimizim tarhana çorbası farklıydı. Yöresel bir çeşitlilik ama adınaynıydı...

1|0
    0|0
  • Malesef yemem herkes iyi yapamaz öyle 🤔

1|0
    0|0
  • Yemem

1|0
    0|0
  • Yememm

1|0
    0|0
  • yemeğe bağlı kimin yaptığına değil

1|0
    0|0
  • Ben hiç bir sebze yemeğini yemem. Zaten hiç yemedim tatlarını bile bilmiyom.

1|0
    0|0
  • Yiyemem onun için dışardan pek yemiyorum o fastfood restaurant larının arka bölümüne kenardan bir bakın anlarsınız

1|0
    0|0
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • hayır mantar sevmem

1|0
    0|0
  • Kimin yaptığından ziyade çok yemek secerim ben.

1|0
    0|0
  • Yok hayır

1|0
    0|0
  • Hayır, yemem

1|0
    0|0
  • yerim

1|0
    0|0
  • zehirli olmayacaksa yerim

1|0
    0|0
  • Hayır yemem 😂

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 36

• Annem, halam, yengem (amcamın karısı) yakın bir arkadaşım dışında kimsenin yemeğini yemem. Dışarda da bazı mutfağını bildiğim mekanlar dışında yemem.
    Temizlik konusunda takıntılıyım, kimseyi bu yönden kolay kolay beğenmem. Çok temiz olduğuna emin olduğum biri olmalı.

1|0
    0|0
  • Yemem pis boğaz değilim

3|2
    0|0
  • yemem titiz bir insnaım ama kibalrık olsun diye biraz yerim

1|0
    0|0
  • Çok çok yakın arkadaşım olmadığı sürece yiyemem midem almaz

1|0
    0|0
  • Kimin ne şekilde yaptığını bilmem lazim yoksa istahlı bir şekilde yiyemem. Aklima nasıl yapıldı sorusu gelir hep.

1|0
    0|0
  • Sevdiğim yemek ise yerim

1|0
    0|0
  • Önce bakarım yapan titizmi sonra damak tadıma da uyacak yoksa asla yemem aşırı seçiciyim bu konuda ve bu huyum yüzünden kilo alamıyorum:(

1|0
    0|0
  • Yok denerim ve azda olsa yerim hijen bakimi beni rahatsız etmediği sürece

1|0
    0|0
  • Her yapılan yemeği yiyemem.

1|0
    0|0
  • Yemem

1|0
    0|0
  • Yok yemem

1|0
    0|0
  • Kimin yaptigini bilmedigim yemegi yemiyorum. eger yapan kisinin temizligine guvenmiyorsam yemem

1|0
    0|0
  • Yemem.

1|0
    0|0
  • Tirnaklari pisse veya genel kapsamda tiksinecegim bsy gorduysem yemem

1|0
    0|0
  • hayır yemem

1|0
    0|0
  • Yani sacma ama evi temiz degilse ve pis bir insansa yemek istemiyorum. Igrenirim ben.

1|0
    0|0
  • her yemeği yemem bilmedigim insanların yemegini yerim ama ne oldugu belirsiz birşeyse yemem

1|0
    0|0
  • yemiyorum

1|0
    0|0
  • Her türlü yerim

1|0
    0|0
  • Hayatta yemem

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam