Cikolatasiz tatli seceneklerii?

Yilbasinda sevgilimin ailesiyle yemek yicez evde yani annesi cagirdi. Bende tatli yapip gotureyim diyorum ama annesi seker hastasi o yuzden icinde cikolata kakao olan tatlilar yemiyor. Ne yapabilirim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aşure yap sekereiz olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Muhallebili kadayıf yapabilirsin şekerini ayarlayip hem hafif hem çok güzel tarifini nette bulursun zaten şerbetli tatlı oluyosa haşhaşlı revanide olabirilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Sütlü tatlı yap tavuk göğsü olabilir

0|0
    0|0
  • Yulaflı bisküvi yap

0|0
    0|0
  • Tart yapabilirsin hem Şirin olur hemde çayla mütiş gider 💃🏻

0|0
    0|0
    • Evet onu bende dusundum ama daha once hic yapmadim tarifi tuttabilir miyi pisirmesini falan emin olamadim

• ardanın mutfağına bir bak orda daha güzel seçenekler bulabilirsin ve tarifleri asla şaşmıyor

• şeker hastasıysa sütlü tatlı olabilir

0|0
    0|0
    • Kek yapip arasina muhallebimsi biseyler mi koysam diye dusundum. hem pasta gibi. Tiramisunun beyaz hali gibi falan cok mu lezzetsiz olur o da

• Ya kadin gayet canayakin biri ama onceden gidip yardim etmek istemem. Biseyler yapip gotureyim diye dusundum. Erkek arkadasima sordum tatli yiyo ama gunluk belli bir miktardan fazla yiyemiyo dedi o yuzden yapabilirim. diye dusundm bnde. O da dedi zaten yemekten snra yeriz tatli mantikli dedi

• o zaman tamam trileçe falan da yapabilirsin yapımı da kolay

Yükleniyor...