Kapat

En kolay mercimek çorbası nasil yapilir?

mercimek corbasi nasil yapiliyor ach kaldik.. tarif etderseniz beni mutlu edersiniz :D

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• mercimeği yika... iki kisiysen iki su bardağı yeterli.. sonra üzerine gececek kadar su koy.. istiyosan patates havuç soğan da koyabilirsn.. . kaynayınca rondodan geçir.. biraz daha kaynat.. sonra az yağ ve salçayı kavur birlikte... o kaynarken dok üstüne.. ha baharatları unutma.. tuz karabiber kimyon nane isteğe bağlı at.. afiyet olsun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Patates havuç mercimek vs ne varsa at tencereye su vs malzemeleri koy iyice kaynasın sonra blender la çek hepsini al sana çorba. Havuç ve patates önemli yalnız yoksa tatsız okur.

0|0
    0|0
    • patatesleri nasil atiyoruz kaynatipta mi? ve ne kadar kayniyor su kaynamaya baslarken mi mercimek atiliyor

• Soyup içine atıyorsun kanka internet den tariflere bak malzemeler tamamsa çok kolay yağını tuzunu tam bilmiyorum ben araştırırsan görürsün. Mercimek çorbası soğuyunca katılaşır bu arada sakın dökme sulandır kaynat.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• mercimekleri yıka 1 havuç 1 patates rendele içine tencerede çek üzerine salça nane yak dök tamam :)

0|0
    0|0
  • hazır çorba al 😂😂

0|0
    0|0
  • Mercimek soğan patates havuç kaynat rondodan geçir tamam. Çok güzel oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• mercimekleri sıcak suyla haşlıyorsun eziyorsun
    sonra yağ salça su katıp karıştırıyorsun

0|0