Kapat

Yaprak sarması önerilerinizi alabilir miyim?

Elinizde güzel yaprak sarması tarifi var mı? Bir de sarılmış haldeki çiğ sarma buzlukta bekletilir mi?

1|0
20|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaprağı alıyosun içine pişmiş pirinci doldurup sarıyosun. Sonrada onu suda pişiriyorsun sonra. Bence öyle yani, bir erkek olarak gördüğüm gözlemlediğim tecrübe etmesemde tattığım tarif bu. dene bence.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• buzlukta iyi olmuyo dagiliyo deniyo tadi degisiyo deniyo fakat buzluga konulan urunlerde meselA yazdan biber dograyip koydunuz ondada ayni sekilde buzu cozulmeden piserse tadi degismiyo fakat buzunun cozulmesini beklerseniz tadi degisiyo dagiliyo diyincede buzlu sekildw koyup su miktarini iyi ayarlarsaniz asiri koymazsaniz dagilma yapmaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Hic anlamam

0|0
    0|0
  • a4 kağıdına sar

0|0
    0|0
  • yok :D

0|0
    0|0
  • Yapmadım ki :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• tarif yokda sarip buzluga atabilirsin sonra cikarip pisirebilirsin

1|0
    0|0
  • Tabiki bekletilir çiğ sarma bekletilir pişmiş bekletilmez buzlukta

1|0
    0|0
  • Zeytinyağlı yapacaksan içine çam fıstığı ve biraz tarçın iyi gidiyor.. Taze maydanoz ve fesleğen de yakışıyor.. Çok az nane de olabilir.. Pirinç, soğan vs zaten biliyorsundur. 😊

1|0
    0|0
  • Evet bekletilir aynı bildiğin iç malzeme pirinç soğan salça baharat az kıyma lezzet verir bunları karıştır sar 😄

0|0
    0|0
  • Zeytinyagli yapacaksan az tarcin katin lezzet katiyo. Derin doruncuda saklayabilrsn bisey olmaz. Afiyet olsn

1|0
    0|0
  • Hiç yapmadım bilemiyciim

0|0
    0|0
  • Hayır canım buzlukta bekletme... nefisyemektarifleri. com a bak genelde herşeyin tarifi ne ordan bakarım ve tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Buzlukta bekletmeni tavsiye etmem tadı değişiyor ve dagiliyo

0|0
    0|0
  • Bekletilir ama buzdolabı kokuyor taze gelmyo bana

0|0
    0|0
  • Evet bekletilir güzelce sardıktan sonra buz dolabı poşedine koy hiç bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Buz dolabı poşetine koyup buzlu haline hic dokunmadan tencereye atınca olur elinle eritip dizmeye kalkma ☺

0|0
    0|0
  • tokat yaprağı +5 pua kazandırı sana :)

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar istediğiniz Tokat yaprağı olsun, isteyin yeter. Bu arada evet bekliyor buzlukta

• Pirinçler kırılır

0|0
    0|0
  • Evet sarma buzlukta bekletilir

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim

0|0
    0|0
  • pişmemiş sarma dondurularak bekletilebilir

0|0
    0|0