Kapat

Mutfakta başarılı bir hanım sizin için ne kadar önemli beyler? Peki kızlar çıtayı neden bu kadar yükseltiyorsunuz?

Hergün birbirinden güzel yemekler, pastalar, tatlılar görüyoruz. Sevgili üyeciklerimiz pek hamarat 😒

Yemek yapamayan, tarif marif bilmeyen, anca Agop'un kazı gibi ne bulursa götüren hanımlara ayıp değil mi?
Arkadaşım ben belki özeniyorum ama beceremiyorum 😅 hemcinslerinize yazık yahu -_-

1|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki çok önemli... mutfakta başarılı olmalı... derslerini mutfakta çalışmalı.. su pompası mı inflak oldu? sorun yok "alo karıcım" hattını arayın iki dakikada onarsın.. tabak çanak mı kırılacak (hmmm sirtaki severler göruyorum sankı) sorun yok "alo karıcım bana bir sinirlenir misin?" hattını arayın... bulaşıklar dağ gibi yığıldı mı? sorun yok "alo karıcım bulaşık makinesi olsana" hattını arayın... birde burdan düşünün?🤔🤔🤔🤓

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu devirde yemek yapamamak çok zor. Her yer tarif ve püf nokta dolu. Bence gereken önemi vermiyorsun.

0|0
    0|0
    • Yemek yapmak beceri işidir. Kimi ne kadar uğraşırsan uğraşsın beceremez, yapsa dahi lezzetli olmaz.

• Ben başlıkta mutfakta başarı dedim dikkat edersen :))

• Ozaman başlığa uyan bir detay gir.:/

Erkekler Ne Diyor 25

• Mutfağa yabancı olan bir kadın bana itici gelmiştir her daim

0|0
    0|0
  • Cok onemli gerci ben seciciyim ama yinede onemli iyi yemek yapicak iyi pasta yapicak vs iste su zamana kadsr yemek yapmayi ogrenemeyen kiz varsa anasina sormak lazim neden ogretmemis

0|0
    0|0
  • Bilmemek ayıp değil denilir ya hani öğrenmek isterse ben seve seve öğretirim kendilerine :D ama şu an kendi kendime yetiyorum zaten yemek konusunda hayatta aç kalmam :) ama daha da geliştirmeliyim kendimi işte o da zamanla olacak...

0|0
    0|0
  • kayseri mantısı açması

0|0
    0|0
  • Önemli elbette yarın çocuklarımız ana yemeğinin yerini başka hiçbir şey tutmuyor nasıl diyecek.

Kızlar birbiri ile sürekli rekabet halinde zaten direk kıyaslamalar başlıyor aranızda biz o konuya karışmıyoruz karışamıyoruz.

0|0
    0|0
  • Yemekle pek aram yok
    Benim için önemi yok

0|0
    0|0
  • Benim ki bilmese de olur :D Dışarıdan yeriz :D

0|0
    0|0
  • + si vardır sarma yapıyor sa candir

0|0
    0|0
  • yemegi cok severm onemli

0|0
    0|0
  • Abi kadın dediğin mutfakta marifetli olur. Bazıları var 25 yaşlarında elinden bir iş gelmez anca insta ya foto atar. Bugün de böyle falan 😄

0|0
    0|0
  • onemsiz 😂😂

0|0
    0|0
  • boşa dememişler erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye

0|0
    0|0
  • Mutfak çok önemli değil ya asıl önemli olan muhabbeti sadakati karakteri bence.

0|0
    0|0
  • Kriterimiz güzel yemek yapanlar.

0|0
    0|0
  • Kadınların mutfaktaki başarısı benim için önemli değil

0|0
    0|0
  • aş eriyorum resmen ya :D :D resim li atıyolar bir de

0|0
    0|0
  • Çok önemli. Bütün gün evdeler internette tariflerde var bol bol birşeyler yapsınlar da :)

0|0
    0|0
  • üzülme benim gibi yemek yapmayı bilen biri öğretir size 😎😎

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kız bilmese bile öğreniriz beraber

0|0
    0|0
  • Meslegi olsun yeter 8 senedir kahvaltiyla yasiyorum yapmasin yemek felan

0|0
    0|0
  • ben aşçı olduğumdan sorun yok ellerimle yediririm artık gerekirse 😂