Sebze yemeğinde et olmasını istemiyorum ama yerken de et tadı gelsin istiyorum nasıl yaparız bunu?

mesela elma yemek istiyorum ama ananas tadı gelmesini istiyorum :D

0|0
173

En İyi Kız Görüşü

• Et bulyonu tarif ediyorsun 😀

0|1
    0|0
    • ama elma yerken de ananas tadı için napıcam :D

• rica ediceğim gelen kutuna bakar mısın çok önemli bir konudan bahsettim oradan çok gizli devlet sırrı niteliğinde :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• et suyu kullan :/ ıykk

0|1
    0|0
    • ama elma yerkenn de ananas tadı nasıl olacak :D

• tamam ben kabul ediyorum bundan sonra sadece bu konu için dert edineceğim ve bu konuda somut bir şeyler ortaya koyana kadar çabalayacağım. size de birkez daha teşekkür ediyorum beni böylesine araştırmaya ve geliştirmeye yönlendirici sözlerinizden dolayı. sizler çok değerli insanlarsınız ne olur kendinize dikkat edin mutlaka değerinizi bilen ve anlayan birileriyle karşılaşaksınız. asla ve asla ümitsizliğe kapılmayın esen kalın efenim

• Et suyu

0|1
    0|0
  • sen ne istediğini bilmiyorsun fazla zorlama

0|1
    0|0
    • belki bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz sizce ben ne istemeliyim nasıl bir yönlendirmede bulunmak istersiniz belki sizin gösterdiğiniz yoldu bir çözüm bulacağım kim bilir lüften değerli fikirleriniz varsa beni aydınlatmanızı rica ediyorum , çok degerli birisiniz sayın @yerçekimsiz_dünya esen kalın efenim

• rica ederim iyi günler

• en güzel günler geceler sizin olsun sağlıklı mutlu güzel bir hayatınızın olması dileğiyle...

• Enjektöre ananas suyunu çek elmaya enjekte et ve ye 😂 sebze yemeğinede et suyu ekle

0|1
    0|0
    • sen baya zekisin yalnız iki dk da çözüm buldun teşekkür ederim böyle zeki insanlarla muhattap olmak beni onurlandırıyor. çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. umarım ilerleyen zamanda bu cevheri kullanabileceğiniz ortamlar olur ve hak ettiğiniz yere gelirsiniz. saygılarımı sunar arz ederim.

• Dalgaysa bence yeterli bu kadar.

• hayır keinlikle öyle bir niyetim söz konusu bile olamaz böyle bir izlenim verdiysem sizden çok özür diliyorum lütfen beni affedin :(

• Yemek konusunda usta olan birine sor bu durumu

0|1
    0|0
    • adeta bir yol gösteri öğretmen edasıyla yaptığınız bu yönlendirme benim hayatımda yeni ufuklar açacak ve buna vesile olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır, size minnettarım sizin gibi insanlar yaşadıkça insanlar cahil kalmayacak aydın nesiller yetişecektir.

• sizi böyle bir düşünceye sevk ettiğim için özür dilerim kesinlikle öyle bir düşüncem söz konusu değil.

• Et suyu koy

0|1
    0|0
  • Elma yerken ananas kokla :d kafaya gel

0|1
    0|0
    • olur mu ki öyle bir deneyeyim bunu :)

• Kokuyla da tat farklılaşır

• beni bu deneyi yapmaya yönlendirdiğiniz için sizlere minnettarım zira ben tek başıma böyle birşeyi yapmayı düşünemezdim siz ve sizin gibi iyi yürekli isanlar sayesinde ufkumuz genişliyor ve yeni pencereler açıyoruz kendimize. cidden size çok teşekkür ederim bana ilham kaynağı olduğunuz için saygılarımı sunuyorum efenim esen kalın.

• Mesela ananas suyuna bandırabilirsin :/

0|1
    0|0
    • bu güzel bir tavsiye bunu deneliyim en kısa zamanda sizim bu ufuk açıcı yönlendirmeniz beni aydınlattı ve şu an piramitlerin gizemini çözmüş gibi hissediyorum bana bu hileri yaşattığınız için size minnettarım zira böylesine önemli bir konuda böylesine sağ duyulu ve ileri görüşlüğünüz beni mest etti teşekkürlerimi iletiyorum kendinize iyi bakın esen kalın efenim.

• et bulyon :D

0|1
    0|0
    • şu an inanılmaz aydınlandım bana yardımcı olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır. sizin gibi değerli ve bilgi birikimi yüksek insaların olması beni onurlandırıyor ve gururlandırıyor, kendinize çok dikkat edin sağlıklı bir hayat sürmeniz dileğiyle esen kalın.

• Et suyu tableti

0|1
    0|0
    • elmadan ananas tadını nasıl alacağız bu konuda ne düşünüyorsun var mı bu konuda bir fikrin umarım vardır bu konu aylardır kafamı karıştırıyor ve artık çözüm bulmak istiyorum.

• ilginç çok güzel bir kelime mesela kelimenin kökü ilgidir yani ilgi gören şey olarak ilginç kelimesini kullanabiliriz ve insanların ilgileneceği ürünler üretirsek çok güzel sonuçlar elde etmezmiyiz sence?

• Nerden sardim seni ya?😊

• Çok şey istiyosun bee

0|1
    0|0
    • ama hep az a kanaat et nereye kadar biraz da çok istesem nolur sanki :) bir yolu yok diyosun yani :(

• Tamam olursa söylerim

• size bir an özelden yazmak istedim fakat yanlış anlayacağınız fikri geldi aklıma ama siz fikriniz geldiğinde bana yazabilirsiniz hiç çekinmenize gerek yok. sanırım yanlış anlaşılmaktan çok korkuyorum onu da şimdi fark ettim. çok garip bir his oluyor

• Sen bence temiz bir sopa istiyon

1|1
    0|0
    • şiddetle nereye kadar gidebiliriz ki sizce bence konuşarak bazı şeyleri çözüme kavuşturabiliriz neden bu şiddete yönelim ama hiç gerek yok halbuki. parlak fikirlerle çevremizi aydınlatalım rica ediyorum şiddetin her türlisinin karşında durmaya davet ediyorum sizi esen kalın efenim.

• Tabiki şiddete bende karşıyım ama anne terliği güzeldir :p

• annelerin bence herşeyi güzeldi anne sevdiğinden kullanır o terliği belkide ileride daha kötü şeylerle karşılaşacağız ama annelerimiz bizi uyardığı için daha kötüsünü yaşamaktan kurtarır bizi hem sizin gibi güzel insanları dünyaya getiren bir insan ne kadar iyi bir insandır değil mi annelerimize saygımız ve sevgimiz sonsuz onları çok seviyor ve hürmet ediyoruz kendilerine.

• Et suyuylaa

0|1
    0|0
    • peki elma ve ananas konusunda ne yapabiliriz bununla ilgili birşeyler var mı acaba aklında ne dersin olur mu sence böyle birşey ve olursa güzel mi olur kötü mü?

• Tablet

0|0
    0|0
    • bu değerli yönlendirmeniz için size çok teşekkür ederim ama elma yerken de ananas tadı gelmesi için de yaratıcı ve dahiyane bir fikriniz varsa beni aydınlatmanızı rica ediyorum efenim.

• Popiler olmayı sevmiyorum ya konuşmasın bizi kimse

• ozaman gizli proje olarak yapalım bunu sonra bir kanaldan servis edelim ama bizi kimse bilmesin gizemli mucitler olarak bahsetsinler böylesi daha keyifli cidden. çok mantıklı bu fikri çok sevdim :)

• et bulyon isini gorur

0|0
    0|0
    • peki elma yerken ananas tadının gelmesi konusunda bir fikriniz düşünceniz var mıdır? eğer varsa beni bu fikirlerden mahrum bırakmamanızı rica ediyorum eminim sizin çok değerli düşünceleriniz vardır bu birikimle bana bir yol çizeblirsiniz umarım iyi günler diliyorum kendineze çok dikkat edin havalar soğudu malum sıkı giyinin üşütmeyin lütfen.

• peki belli bir süre bekletsek sorun olur mu ananas suyunun elmanın her noktasına etki etmesi için, ne dersin işe yarar mı sence?

• deneme yanilma yontemiyle deneyebiliriz bilemiyorum olcmedim ki a...

• Bonzai ile mümkün

0|1
    0|0
    • peki kafası ne zaman gelir çok sürer mi :D

• Hayır , ilgin için teşekkür ederim.

• ne demek efenim ama sanırım beni yanlış anladınız sizi böyle bir düşünceye gark ettiğim için özür diliyorum iyi günler.

Erkekler Ne Diyor 3

• :D Ananası al pazara saldır elma al :D :D :D

Etiye sebze yemeğini ye :D

0|1
    0|0
  • Et bulyon at kanka yemeğe

0|1
    0|0
  • Eti fazla koy

0|1
    0|0
Yükleniyor...