Yemek yapabilen erkek çekici midir? Mutfakta sizden iyi biri olması hoşunuza gider mi?

Yemek yapmayı bilen erkeğin bir çekiciliği var mı sizce?

1|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 64

• evet hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Tabiki hoşuma gider sadece salatayla yetinmek zorunda kalmam ve değişik şeyler denemeyi çok seviyorum yani benim için oldukça ilgi çekici ☺️🤗

0|1
    0|0
  • Vücudu seksiyse tuvalet temizlesin yine çekici olur. Hımbıl bir tip mutfağa girince çekici olmuyor yok öyle dava..

1|1
    0|0
  • kesinlikle yemek yapan erkek gurur kaynagidir.

1|1
    0|0
  • O adamın kişiliğine de bağlı. Benim eski sevgilim mutfakta çok iyiydi. Ben nr yaparsam yapayım ne sofralar hazırlarsam hazırlayayım milletin içinde bile dalga geçer rezil ederdi beni asla beğenmezdi. Restoranları vardı. P. ezevenk ilişki de bir bok bildiği yok ama öyle s. iktir ederler

0|1
    0|0
  • Çok abartmamak şart tabi

0|1
    0|0
  • yemek yapmayı bilen erkekle evlenirim 😂

0|1
    0|0
  • yemek yapan birinin olmasi sart bu ben degilsemmmm 😂

0|1
    0|0
  • Evet, çekicilik katar.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • çekicidir ama bu değil :D

0|0
    0|0
  • Çok çekici çünkü ben üşeniyorum

0|1
    0|0
  • evettt ultra çekiciliği var hatta :D

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi olur. Beraber yemek falan yaparız, yemek yapmak sadece bayanlara özgü değil dünyanın en ünlü şefleri çoğunlukla erkek unutmamak gerek

0|0
    0|0
  • Benim için diger erkeklerden bir adım öndedir o erkek..😌 Bayilirim yemek yapan erkeklere😊

0|0
    0|0
  • Arada yapması hoşuma giderde benden iyi olmasın ozaman eleştirici olur çekilmez,

1|0
    0|0
  • Aaa tabiki benden iyi olamaz ama gelsin girdim mutfağa bir denesin bakalım :D tabiki isterim bilmediklerimi öğretir ve eğleniriz !! :)

0|0
    0|0
  • Yani erkeğin yemek yapabilmesi güzel ama bu işi abartıp mutfaktan çıkmaması kötü olur bence

0|0
    0|0
  • çekici gelmez ama sevdiğin adam yemek yapabiliyorsa fena olmaz tabi sana yardımcı olur ☺

1|0
    0|0
    • Erkeklerin mutfaģa girmesi normal bsy değil

• o zaman erkeklerin mutfağa girmesi normal birşey değil niye diyorsun 😄 girmeli bence her erkek yeri geldiğinde hayat arkadaşına yardımcı olmalı

• Yani 100 erkekten 5 10 tane bulursun mutfaktan anlayan onu demek istedim

• Olmaz mi ya

0|0
    0|0
  • Yemek yapan erkek kesinlikle çekicidir

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    44
Yükleniyor...