Misafirlikte hiç tatmadığınız veya sevmediğiniz bir yemek olduğunda ne yapıyorsunuz?

Midye dolma mesela :/ Sevmediğim deniz ürünlerinden biri. Hiç misafirlikte başıma gelmedi. İnşallah da gelmez.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ev sahibine saygısızlık olmasın diye gelmeden önce çok yedim ama sizin yemekler de çok lezzetli görünüyor, çok az bir şey tadımlık alabilirim deyip, hem gururunu okşarım, hem gönlünü almış olurum. Ne kadar sevmediğim yemek olursa olsun tadarım...

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 51

• Yemiyorum :) Ama genelde içlerinden bir tanede olsa yiyebileceğim birşeyler çıkıyor onunla idare ediyoruz :)

1|0
    0|0
  • Yemem, zorla yenmez sonuçta. Tok olurum genelde, oturmaya gidiyoruz sonuçta, akşam yemeğine değil ki. :D Ha yemeğe çağırdılarsa, birçok çeşit oluyor ya, birisi sevdiğim şeydir umarım. :D

1|0
    0|0
  • Patavatsizim ben direk söylerim hic acimam 😁

2|0
    0|0
  • Yemem. Aç değilim derim

1|0
    0|0
  • Ben yedimde geldim diyorum :)

1|0
    0|0
  • Yemiyorum

1|0
    0|0
  • 3,4 yemek varsa sevdigim yemekleri yiyorum sonra kalkıyorum sofradan napacam başka sevmedigim yemekler varsa saol biz yedik de geldik diyorum ısrar ederse bir kaç kaşık salata yerim kalkarım napacam

1|0
    0|0
    • yemeğe davet ediliyorsan yedik geldik olmaz

• yedimm napıyım he yemege çagırdıysa zaten yemeden giderim evde 2 tabak yemek yiyip de olmaz zaten ayıp olur ozaman

• Misafir olduğumun yakınlığına samimiyet duzeyimize göre değişir. Mesela yakın akraba ise bu benim sevmediğimi biliyorsun? Sucuklu yumurta var mı derim ☺
    Ama yakın değilse tokum az önce yedim geldim. Bilseydim kesin yemezdim demeyin kesin yediriyorlar o zaman. 😂

1|0
    0|0
  • biri tutup sofranın ortasına kuzu kelle koymaz heralde vallaha kimse kusura bakmasın o misafir umduğunu değil bulduğunu yer mantığını yıkarım dozerle o an bir kocaman boy pizza yıkılın uleynnn ben geliyorum

1|0
    0|0
  • Yemiyorum

1|0
    0|0
  • Öyle millete bakıyorum 😅

1|0
    0|0
    • O yiyeceğin tadına bakıyor musun?

• Tanıdıklarıma ve güzel ve temiz bir şekilde yemek yapanlara güveniyorum zaten ama çok az kişiler.

• tabiki ben yedimm çok teşekkür ederim der geçerim.. yoksa akşamın sonunda kusmakta var vs :):))

1|0
    0|0
  • Alternatiflere yöneliyorum...

1|0
    0|0
  • Tokum diyip yemiyorum

1|0
    0|0
  • Sinir oluyorum

1|0
    0|0
  • yemiyorum..
    zaten kolay kolay da yemek saatinde gitmiyorum misafirliğe..

1|0
    0|0
  • Yiyomuş gibi

1|0
    0|0
  • direk söylerim benim damak zevkime uymuyor diye

1|0
    0|0
  • Helal şeyleri yerim ama helal şeyler arasında yemediğim şeyler de var. Mesela bamya asla yemem.

1|0
    0|0
  • Yiyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 38

• Misafirlikte midye dolma hic duymadim 😄 Ama herkesin sevmedigi bisiler vardir. Illa ki.

Genelde tokum daha fazla yiyemicem diyorum tabii ne denir ki

1|0
    0|0
  • Kibarca yemediğimi belirtip yine de elinize sağlık diyorum :)

1|0
    0|0
  • Asla yemeyecegim malzemelerden mevcut ise, ne kadar israr etselerde yemem. Sevmedigim birsey ise nezaketten dilimin ucuna koyup cignemeden yutarim. Veya caktirmadan pecetenin icine koyarim agzimi siliyormus gibi yapip

1|0
    0|0
  • Nezaketen tadına bakarım ama daha fazlasını midem kabul etmez 😊 maksat ayıp olmasın.

1|0
    0|0
  • Yeni lezzetlere açığım. Çok iğrenç görünmüyosa tadına bakarım.

1|0
    0|0
  • Hiç bilmediğim bir şey ise tadına bakiyirim görüntüsü kötü olmadığı sürece. Eger görüntüsü kötüyse tadına bakmıyorum ve kibarca yiyemem diyorum.

1|0
    0|0
  • sevmiiyosam öyle bırakırım ya da bir lokma tadarım öyle bırakırım ki ayıp olmasın :D

1|0
    0|0
  • Ben direkt beğenmedim diye söylüyorum , patavatsızlık oluyor falan ama en azından doğruyu söylemiş oluyorum 😂

1|0
    0|0
  • Karnım tok derim.

1|0
    0|0
  • kibarca reddederim ya da hiç bir şey yemem aç değilim derim

1|0
    0|0
  • Çok az alıyorum beğenmezsem de yiyip gelmiştim diyorum

1|0
    0|0
  • Yemem ki

1|1
    0|0
  • tokum der yemem

1|0
    0|0
  • Aç değilim derim

1|0
    0|0
  • Uzatmam elimi olur biter

1|0
    0|0
  • Ben tokum ya diyip başka yiyebilecegim bişeyler varsa onlardan yerim😂😂

1|0
    0|0
    • ısrar etmiyorlar mı?

• ederse al ama yeme yiyomus gbi yap 😂 dicem sacma olcak yok Teşekkürler ben Tokum veya migdem ağrıyor felan de

• yemem yani

1|0
    0|0
  • Yiyemem

1|0
    0|0
  • Hiç tatmadığım şeyleri önyargısız tadarım beğenmesemde ağzımdan çıkarma huyum yok yutarım fakat sevmediğim bir yemek olursa direk sevmediğimi söylerim.

1|0
    0|0
  • Yiyebileceğim bir şeyse tadına bakarım sakatat türevi asla yemem

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor...