Kapat

Hiç yemek yapmayı bilmiyorum 🤷‍♀️?

Evet itiraf ediyorum 22 yaşındayım bu güne kadar hiç yemek yapamadım bilmiyorum çünkü okul okudum sonra çalışmaya başladım yaklaşık 2 senedir evliyim yine az çok bişeyler ögrendim ama eşim çok takıntılı biri herşeyden bir bahane bulup tartışma çıkarıyor sürekli böyle olduğu için olan hevesimde kırılıyor ne yapacam bilmiyorum 😔

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eşin ne hıyar adam ya sana destek olmalı kavga etmemeli
    Ben yemek biliyorum evlenince eşimle beraber yapcaz yaşasın mutfak :) :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli bir şeyler dene. bir süre sonra öğreniyorsun. Ama yemeği güzel yapmak için yapman lazım. En ince ayrıntısına kadar uğraşarak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Adami ac komaaa 😁😂

0|0
    1|0
  • değişiksiniz gerçekten ben erkek halimle bir sürü yemek yapıyorum. 2 Üniversite okudum bende iki ablam var üstelik. istesem suya sabuna hiç dokunmazdım. tembelsiniz bence

0|1
    0|0
  • ağla

0|0
    1|0
  • ogretirim sana

0|0
    1|0
  • Evde dene sık sık yapmayı

0|0
    0|0
  • inşallah zamanla daha iyi olur... bu dönemin kızları genel olarak böyle. normal bir durum seninde üzme morali...

0|0
    0|0
  • yok artık sen evde kaldın

0|0
    1|0
  • Bence siz dışardan yemek yiyin. Veya eşinin annesi ya da kendi annenle çok haşır neşir ol bu konuda özellikle eşinin annesinden tüyo al ki onun damak tadını neyi sevdiğini en iyi o bilir

0|0
    0|0
    • Eşim annesinin yemekleri hiç begenmez çünkü o benden daha kötü yaptığı tek şey makarna ve patates kızartması

• haaaa o zaman iş değişti siz hep dışardan yiyin veya yemek tariflerini falan kurcala internetten olmadı kursa git bir kadın için yemek yapmayı öğrenmek zor olmasa gerek

• Olsun

0|0
    0|0
  • İsinnzor

0|0
    0|0
  • imzayi atmadan once bir kere daha dusunseydin boyle olmazdi 😄

0|0
    0|0
  • bunu bilerek evlenmedimi senle ayrıca çalışan bulmuş daha ne istiyor

0|0
    0|0
  • Yemek Yapmayı Bilmeyen Kız Yoktur. Yemek Yapmaya Cesareti Olmayan Kız Vardır..

0|0
    0|0
  • Öğrenmeye gayret et

0|0
    0|0
  • Harbiden o nasıl eş ya. Hasta galiba

0|0
    0|0
  • Bizde okuyoz ama yemek de yapıyoruz be abla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eşin haklı. okuyup-çalışmak bahane olmamalı sonuçta temel ihtiyaç yemek yapıp yemek.

0|1
    1|0
  • Aç internetten tarif, okadarda zor değil

0|0
    0|0
  • Bende okuyorum hep ders calıştım öğrenmedim pek de hevesim yoktu zaten zamanla öğrencez yapacak birsey yok. erkekler de annelerinin yemeklerini bizden beklememeyi öğrenecekler. hemen olmaz bu işler.

0|0
    0|0
    • Anlayan yok işte ne yapalım zamanla olacak diyorum 2 senede az çok ögrendim bişeyler diyorum yok yine aynı

• Umarım öyle olur

• umarım Allah sana da kolaylık versin inşallah , mutluluklar...

• Kolay ya öğrenirsin

0|0
    0|0
  • eşinin sevdiği yemeği ev yemekleri yapan yerden arada bir iste eşinin gözüne gir ben yaptım dersin

0|0
    0|0
  • garip eşin varmış, evde musluk bozulsa yapabilcek mi? yooo, herşey zamanla ögrenirsin

0|0
    0|2
Yükleniyor...