Kapat

Geceleri makarna yemek zararlı mıdır?

Geceleri acıkıyorum ve hep makarna yapıyorum. Geceleri makarna yemek zararlı mıdır ? Şöyle görüntüler beni mutlu ediyor.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kilo aldırır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar yediğine, saat kaçta yediğine ve hatta o gün başka ne yediğine, bir de o gün ne kadar hareket ettiğine göre değişir.

Kaçamaklar genelde akşam saati oluyor. Kuruyemiş, yemekten sonra tatlı, çay keyfi, cips, çikolata... Bunları genelde akşam misafirler ile veya televizyon karşısında keyif yaparken tüketiyoruz. Ama akşam bunları yedikten sonra sizce kaç kalori harcıyoruz? Çok az! Uyurken de kalori yakıyoruz evet ama 1000 kalori değil! Sabah kahvaltıda veya öğle yemeğinde kaçamak yapanlar, akşam saatinde kaçamak yapanlara göre daha kolay zayıflıyor. İlle de bir kaçamak yapacaksanız saat 17.00’ye kadar yapın. Sonra sakin bir akşam yemeği ve yatış saatine göre ayarlanmış bir ara öğünle günü bitirin.

Diyelim ki pazar günü kahvaltıda sucuklu, Ezine peynirli, bol zeytinyağlı ve hatta börekli çörekli bir kaçamak yaptınız. Hepsinden azar azar da yeseniz kalori artmış demektir. “Battı balık yan gider” deyip bırakmak yok! Pazartesi gününden itibaren diyeti hiç bozmadan yaparsanız perşembe günü tartıda güzel bir rakam görebilirsiniz.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...