Kfc mi popeyes mi?

ben kfc den de popeyes dende hiç yemedim hangisi daha lezzetli ve önereceğiniz menü var mı bide helal sertifikası var mı

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• KFC. Kemiksiz olanları çok hoş. Helal sertifikasını bir araştır derim ama vardır ya o kadar köklü marka, Türkiye'de de yıllardır var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kfc.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Dürümcü Recep Usta

1|0
    0|0
  • Kfc'de tavuk gagasıyla falan neredeyse tam görünen bir şekilde çıkmış diye duymuştum

0|0
    0|0
    • ya bende duydum onu ve biraz iğrendim açıkçası ama doğrumu kesin bilmiyorum

• Kfc.

0|0
    0|0
  • lezzeti kaliteyi bilmem ama kfc daha büyük tabi ki ama bu helal sertifikası esprisi güzeldi ;)

0|0
    0|0
    • ne esprisi ben ciddiyim

• hahaha :D doğru diyosunda senin dediğin gibi olsa hiç bişey yiyemeyiz helal kesimde olur şöyleki temizliğe dikkat edersin ve hayvanın yenmeyecek yerlerini karıştırmazsın ya da hastalıklı hayvan kesmezsin bu yüzden helal arıyorum işte ama dürüstlük konusunda haklısın

• işte zaten o kesimin doğrusu sağlıklısı olur ki dinde bunu emreder (islami şartlara uygun denir) ama bu şekilde olması demek helaldir demek değil ki

• Keyefsi

0|0
    0|0
  • Kfc kemiksiz menü on numara popeyesin bazı menüleri çok uygun ve çok doyurucu kfc diyorum :)

0|0
    0|0
  • Kfc derim popryrsin patatesleri kötü

0|0
    0|0
  • KFC abi bu işin adamı popeyes ne Lipton ice ile DİDİ yi düşün taklidi gibi one öyle

0|0
    0|0
  • Kfcc

0|0
    0|0
  • kfc bence

0|0
    0|0
  • kfc'nin olduğu yerde popeyes cola'nın yanında lecola kalır

0|0
    0|0
  • KFC daha iyi.