Coca-Cola çeşitlerinden favoriniz hangisi?

Vişneli olanını Amerika'dayken içmiştim pek güzeldi

• Coca-Cola Zero
    A seç
  • Coca-Cola Light
    B seç
  • Coca-Cola Vişneli
    C seç
  • Coca-Cola Vanilyalı
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1511

En İyi Erkek Görüşü

• cocacola= Mekke yok Muhammed yok (cocacola yazısının tersten yazılıp okunuşu arapçada La Mekke La Muhammed demek yani Mekke yok Muhammed yok demek) içmemek için geçerli bir sebep, cocacola afrikada kısırlık ilacı olarak üretime başlamış olan bir ilaçtır sonradan içecek haline gelmiştir, cocacola rengini ve tatdını karaböceğe benzeyen Cochineal adındaki böceğin ezilmesiyle elde edilen karmin adlı sıvıdan alır, cocacolanın içine katılan saman tarzı bitkiyi fareler çok sever ve bu bitkiden uzak tutmak zordur onları onun için oldukça içinde gezdikleri yedikleri düşünülebilir, cocacola içindeki asit oranıyla dişleri organları eritir çürütür ve alkol oranıyla bagımlılık yapar, her aldıgımız kola kardeşlerimize zulüm işkence ve mermi olarak geri döner

0|0
    0|0
    • İlk 10 dakikada: Kanınıza hemen 10 çay kaşığı kadar şeker girer. Bu normal günlük dozun 100 katı kadardır. Bulantınızın olmamasının nedeni içinde bulunan fosforik asiddir.
      İlk 20 dakikada: Kan şekeriniz aşırı şekilde yükselir. Bunun sonucu pankreasınızda aşırı derecede insülin salgılanır ve kan şekerinin fazlası karaciğerde yağ olarak depolanmaya başlar. 40 dakika içinde: Kafeinin tamamı dolaşıma girmiş olur. Kan basıncı yükselir, karaciğerden daha fazla şeker yapılarak kana geçer ve kan şekeri tekrar yükselir.
      45 dakika içinde: Beyinde dopamin yapımı artar, mutluluk hissi başlar (eroinin etkisine benzer bir etki meydana gelir.)60 dakika içinde: Ani açlık hissi oluşur. Tekrar kolaya ve tatlılara saldırısınız. Bu kısır döngü devam ettiği süre karaciğer ve göbek yağlanması artar, vücudun tüm hücrelerinde LEPTİN ve İNSÜLİN DİRENCİ gelişir. Şişmanlık hastalığını başlatmıştır ve bütün dejeneratif hastalıkların nedenidir.

• @Lolıtal sigara icende keriz örnegin ben yani... Kerize keriz derim ben buda benim görusum seni ilgilendirmez

• Kendim kerizim o zaman de. Genelleme hakaret edemezsin

En İyi Kız Görüşü

• Kolaya hayir

1|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Zero güzel :)

0|0
    0|0
  • vişneli vanilyalı kola mı olurmuş lan

0|0
    0|0
    • Dünya'yı Türkiye'den ibaret sanıyorsun sanırım

• yoo bana ters bir şey sadece yoksa gavurlar herhaltı yapıyorlar

• limonlu nerde limonlu en iyisi

0|0
    0|0
    • Pepsi Twist bir ara tutmuştu Türkiye'de

• normal

0|0
    0|0
  • Zero

0|0
    0|0
  • Akliniz varsa asitli iceceklerden uzak durun. Heleki fruktoz ve glikoz suruplu

0|0
    0|0
  • bu vişneli vanilyalı falan ben hiç denk gelmedim bugüne kadar

0|0
    0|0
  • Normal coca cola

0|0
    0|0
  • Hiç biri sağlığıma düşman değilim çünkü asit barındıran hiç birşeyi içmem

1|0
    0|0
    • 95 yıl yaşarsın artık

• Hayır sadece sağlıklı yaşayıp öyle de ölmek isterim bayan bu sözlerimi unutmazsınız inşallah

• cola icmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kola sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Light içiyorum

0|0
    0|0
  • 30 yıllık içiciyim c ve d yi hiç görmedim :/

0|0
    0|1
  • aa gazı kaçmış kola gibi oldum Şu an çok ezik çok sefil hissettim Vişneli vanilyalı kola varmış 😨

0|0
    0|0
  • İçinde alkol olan şeyi içmeyelim

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Coca-Cola firması ne zaman alkol kullanmış

• Yav he he. Resmi gazete'de diyor ki alkollü içeceklere ÖTV uygulanır ve marka reklamı yapması yasaktır. Sen şimdi resmi gazete nedir ÖTV nedir bilmiyorsundur. Neyse tartışmayacağım inan istediğine :) Ben Coca Cola avukatı değilim zaten

• Afiyet olsun ne diyeyim Allah affetsin

• Yoğurtlu kola😍😍

1|0
    0|0
  • Vişne ve vanilya ilginç ben hiç denk gelmedi :)

0|0
    0|0
  • Kola icmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • İÇMİYORUM

0|0
    0|0
  • Vişneli olan güzel diyen ilk kişi görüyorum 😂