Havadaki tüm kirletici maddelerin kara karışması sebebiyle kar yemek oldukça zararlı. Peki siz hangi akla hizmetle kar yiyorsunuz?

Hiç kar yediniz mi ?

• Soğuk olması sebebiyle kar yeyip içimdeki harareti bastırırım.
    32%(6)26%(7)Oy Ver12%(1)
  • Kar yemek geleneğimizin bir parçası halin gelmiş ve gelenekler nesiller boyu devam etmesi gerekir.
    63%(12)59%(16)Oy Ver50%(4)
  • Karın ruhumdaki pisliği temizlediğine inandığımdan dolayı yiyorum.
    5%(1)15%(4)Oy Ver38%(3)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0

En İyi Kız Görüşü

• yemez olur muyum beee :D

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• yer: bingöl / genç / sağgöze mevkii / yazkonağı jandarma karakolu

hava sıcaklığı -30'larda, dağın tepesi. rakım 2500 küsür. 4 - 5 metre kar var.

karakola su pompalayan düzenek donduğu için, 1 ay susuz kalıyoruz. tamir etmeye gelemiyorlar, çünkü karakola ulaşım sadece helikopterle yapılabiliyor ve felaket bir şekilde tipi durmadan devam ediyor.

içme suyumuz tükeniyor, duş alamıyoruz, yemek yapamıyoruz..

mecburen kar toplayıp, kazanda eriterek kar suyuyla 1 ay boyunca ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz.

biz akla hizmetle değil, vatana hizmetle yedik o karları..

1|1
    0|0
    • Buna şapka çıkarmakla kalamam, 1 dakikalık saygı duruşunda dururum. Pratikliği konuşturmak bir yana aradan belli bir süre geçmesine rağmen askeriyedeki bu kusuru yermek yerine ''Vatana hizmet.'' demeniz taktire şayan. Bazıları askerdeki en ufak bir kusuru dünya kadar büyüterek allandıra ballandıra anlatıyor da...

Kızlar Ne Diyor 17

• Kayak yaparken çok susadığım zaman yanımda su olmadığı zaman yemiştim. Dağın tepesindeki karlar daha temiz olsa gerek. Ama yine de söylediklerini okuyunca yememe kararı aldım

0|0
    0|0
  • Ilkokul üçüncü sınıfta arkadaşım tuvalete gitmek için izin istedi birkaç dakika sonra hoca cama sert bir şekilde vurdu baktım tuvalete giden arkadaş kar yiyor içeri geldi bir ton azar yedi üzerine de tokat ortaokul bitene kadar kar yeme isteğimi bastirdim :) daha sonrasında kar değil saçaklardaki buzlardan bile yedim :)

0|0
    0|0
  • Bembeyaz kar hiç olur mu öyle şey çok temizliği beyazlığından bell😂i

0|0
    0|1
  • Ben kokusunu tadını seviyorum karşı koyamıyorum vücudum istiyor

0|0
    0|0
  • Yiyordum fakat İstanbul'da değil. Pekmezle sevmiyorum ama ben :)

0|0
    0|0
  • Kar yagarken dilini cikar

0|0
    0|0
  • Yedim

0|0
    0|0
  • yemiyorum

0|0
    0|0
  • Bilerek yemedim. Yanlışlıkla yediğim oldu.

0|0
    0|0
  • Çocukken yedim evet

0|0
    0|0
  • Yedim

0|0
    0|0
  • Antalya'da kar ne arar la

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Kar değil de köşelerde oluşan sarkıt buzları halen daha yerim :D

0|0
    0|0
  • Soğuk olması sebebiyle kar yeyip içimdeki harareti bastırırım.

0|0
    0|0
  • yemiyorum

0|0
    0|0
  • şıkların hıcbırı degil sadece merak edıp tadına bakmıstım da kötü sevmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yemek istiyorum, baya yağdı bugün de ama sağolsun yanımızdaki komşumuz kalitesiz kömür yakıyor, leş ortalık :/

0|0
    0|0
  • 6 sene Erzurumda doya doya yedim hatat pekmez döküp yerdik çoğu zaman.. Hele yeni yağmış karın pekmezle karışıp yemek.

0|0
    0|0
  • Uzmanlar birkaç gündür uyarıyor bu konuda; bense nedense yemedim hiç, ilgim olmadı...

0|0
    0|0
  • midesiz değiliz

0|0
    0|0
  • Yidim

0|0
    0|0
  • İlk karı yemezdik sonrakileri temiz diye yerdik

0|0
    0|0
Yükleniyor...