Patatesli ve peynirli poğacam nasıl olmuş canlarr?

Patatesli ve peynirli poğacam nasıl olmuş canlarr?

0|0
1021

En İyi Erkek Görüşü

• Off süper gözüküyooo:)
    Eline sağlık.. iş çıkışı karnım aç zaten.. şimdi olsa ne güzel giderdi. çayla😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• midye gibi

1|0
    0|0
  • yakmşsn 😄 güzele benziyo yinede 😄

1|0
    0|0
    • Yanik degil yumurtalar artmasin diye bazilarina fazla koydum ondan oyle gorunuyor hic yanik yok pogacalarda ustelik lezzetli oldu☺

• Peynirli sevmiyorum ben, hepsi de aynı görünüyor patateslileri nasıl ayıracağım?

1|0
    0|0
    • Uzeri cizik cizik olanlar patatesli çörek otu olanlar peynirli fotografta tam belli mi bilmiyorum ama ben ayirt etmek icin oyle yaptim😊

• Teşekkür ederim😊 yok ilk defa yapmiyorum ama bu yanik gibi gorunuyor yorumlarindan sonra yumurtalarina biraz daha dikkat edecegim😉

• Kolay gelsin...

• harika ya gercekten sen mucizesin seni alan yasadi

1|0
    0|0
  • Biraz yanık olmuş gibi

1|0
    0|0
  • Lütfen evlenelim.. kizim döktürmüssün

1|0
    0|0
  • kız seni alan yaşadı :)

1|0
    0|0
  • Harika görünüyor ellerine sağlık :)

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş, ver bir tane de yiyelim..

1|0
    0|0
  • Poğaçaların bazıları fazla utanmış gibi duruyor :) eline sağlık , esramı sana gönderiyorum öğret :D

1|0
    0|0
  • eline sağlık güzel görünüyorlar

1|0
    0|0
  • Yenir 😂

1|0
    0|0
  • Yakmışsin hep olmamış:)

1|0
    0|0
    • Yanik degil onlar😉 yumurtayi artmasin diye bazilarina fazla sürdüm yumurta surdugum yerler siyahimsi oluyor ya😊

• tarif verirmisin?

1|0
    0|0
    • Tabikide veriyim😊 6-7 su bardagi unu bir kaba boşalt uzerine 2 yemek kasigi toz seker istedigin kadarada tuz at mayada at ben insant maya kulandim o daha cabuk mayalandiriyor karistir unu cukur yap 2 tane yumurta kirilacak cukurun icine ama bir tanesinin sarisini uzeri icin ayiracaksin margarinin yarisindan biraz fazlasini erit 1 su bardagi ilik süt 1 su bardagi ilik suyu birde erittigin margarini unun icine dök yogur uzerini kapat 1 saat mayalanmaya birak mayalaninca ac biraz icine patates peynir sucuk zeytin vb. Istedigin ne varsa koy uzerine iatersen corek otu ya da susam koy firina ver

• Istedigin kadar tuz at dememin sebebi herkesin tuz kullanimi farklidir ben cok tuzlu yemedigim acin bir cay kasigi kadar felan attim

• Yakmissin sanki

1|0
    0|0
  • Eline sağlık :)

1|0
    0|0
  • eline sağlık ama yemeklazım

1|0
    0|0
  • Sen mi yaptın bunları?

0|0
    0|0
  • süper olmuş ya, tam çay içiyordum olsa iyi giderdi :)

1|0
    0|0
  • bir bakarmsn?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...