Hamburgeri temiz bir şekilde yeme sorunsalı 😂 ?

Erkek arkadaşımla hamburger yemeye gidicez zaten normalde de biyerde yemek yerken utanan bir insanim nasil yicem ya ayı gibi yerim ben heryerime bulasir rujumda gider size sorularım şunlar:
1) nasıl yemeliyim
2) mesela rujum gitti falan nasil tazelicem ne dicem ona
* ilk buluşmamız olucak (eger ilk bulusma icin burgera degilde baska yere gitmemizi onerirseniz soyleyin
şimdiden tişikkirlir 😁

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• doğal ol ya

1|0
    0|0
    • Dogal olurum. Sen boyle bisey yasadinmi bikac sorum olucak ona gore naptiginla ilgilide 😂

• Gercekten sana nasıl tesekkur edicegimi bilmiyorum var ol 💕😂😁

• hahah ne demek canım ya önemli değiil😘

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkeklerin en hoşuna giden şey karşısındaki kızın rahat rahat yemesi

1|0
    0|0
  • Nasıl oldu ye, bırak herhalini görsün

1|0
    0|0
  • Yaw takılma onlara belgesel seyretmiyomusun aslanın avına nasıl dalıyo dal işte hamburgere doğal ol doğal

1|0
    0|0
    • Ya dogal da ben taniyorum ya 😂 mesela rujum gidicek lavoboya gitmem gerekicek ne dicem ay bir stres oldum cidden hic yasadinmi boyle bisey kiz arkadasinla falan

• bu yaşa kadar boşuna nefes almışsın

• Hamburger zaten kocaman bir yiyecektir. Ağzını kocaman açarsın. Zaten hayvanca yenir normaldir kafana göre takıl

1|0
    0|0
  • ibretliksin. senin nasıl erkek arkadaşın oldu?

0|0
    0|0
  • Kucuk kucuk isiriklarla temizce yiyebilirsin bide kiz olcan 😬

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yemek yemeden önce rujunu sil, herzaman nasıl yiyorsan öyle ye doğal halin neyse o, karşındaki de yemek yiyor her insan gibi yani, kafayı takacak bişey yok kendin ol

1|0
    0|0
  • Kalıcı ruj lardan kullan zımpara yapsan çıkmaz rahat rahat yemeğini ye sonra da.

1|0
    0|0
    • Ah iyi fikir ya 😂 el temizlemek icinde ıslak mendil felan mı gotursem 😂 hic bu kadar stres olmamistim

• kendini cok kasma nolacak 😄

1|0
    0|0
    • Dimi ya ne olabilirki iş hamburger yemek olsun 😂 daha anneme ne diyip gidicegim var Allahim nelerle sınanıyorum

• Olur valla hahahah 😂💕

• 😂😂

• İlk buluşmada hamburger mi yenir ya

1|0
    0|0
  • bu kadar kasma kanka 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...