Kapat

Çok güzel yemek yapıyorum ve bunu paraya çevirmek istiyorum NASIL BLOG AÇARIM?

Blogtan para kazanabilir miyim?
Bu işler nasıl oluyor yardım eder misiniz :( ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• instagram sayfası açsan daha çabuk büyürsün

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Devlet desteğiyle restorant aç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence yaptığın yemekleri çek youtube yükle öyle kazan

1|0
    0|0
    • nasıl yapacağım ki :(

• Çek yemek yaparken adım adım, sonra yükle Youtube'a orada para kazanma ayarı var onu açınca, izlendikçe para kazanacaksın

• önce blog aç sonra youtube kanal.. Bloggerden açarsan orası googlenin blog servisidir yazptığın tarifler çabuk indexlenir aramalarda çabuk görünmeye başlar. Özgün tarifler yaparsan yani ordan burdan çalma yazılar koymazda her satırını kendin yazarsan daha üst sıralara çıkarsın.. Tariflerin videosunu da youtube kanalına ekler blogdan link verirsin 2 taraflı kazanmış olursun.. Reklam gelirlerinden çok para kazanmak istiyorsan ingilizce yapmanı tavsiye ederim

• 1|0
    0|0
  • Ev yemekleri lokantası aç

1|0
    0|0
    • o işler o kadar kolay olmuyor takdir edersinki mesleğim farklı şu ara işsizim böyle para kazanabilir miyim diye düşündüm napim :(

• Ya da bir kaç kişi calistirpta yemeğe para veren birilerini bulabilirseniz onlara da para karşılığı yemek yapabilirsiniz

• Neden blog? İnstagram ve facebook hesabı daha etkili olmaz mı?

1|0
    0|0
    • öyle mi dersin ne bileyim pek anlamam bu işlerden

• Biraz antrenman yapıp (hem yemek hem de çekim) sonra hesap aç derim. İnstagram'da hesap acıp özellikle bayanları takip et, oldukça fazla kişiyi ama. Sonrası gelir.

• ac blogu google dan

1|0
    0|0
    • nasıl açacağım ve nasıl para kazanılıyor böyle bilmiyorum ki tam :(

• youtube kanalı aç

1|0
    0|0
    • nasıl yapacağım?

• gmail varsa direk açarsın zaten kanalı. yemek videoları çeker atarsın izlendikçe para gelir. artı video ayarlamayı da bilmen lazım

• Yemegi al doviz burosuna git :-D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...