Brokoli ile yapılabilecek yemekler önerebilir misiniz?

Brokoli ile yapilabilecek yemekler onerebilir misiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Haslanmis brokoli. Yaninda patates puresi ve buftek. Ve uzerime cremayi pisir mantari ince ince dilimle karistir ve dok..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• *Çorba yapabilirsin. (tarif verebilirim)
    *yumurta ve una batırıp kızartabilirsin.
    *biraz haşlayıp süzgeçte bekletip suyunu süzükten sonra limonlayıp yiyebilirsn.
    *fırında tepsiye brokoli, patates vb istediğiniz sebzeleri biraz kıyma ya da az haşlanmış tavuk ile hafif yağlayıp biraz pişirin, sonra üzerine beşamel sos ve kaşar rendesi dökün, üzeri kızarana kadar fırınlayın.

Hepsini yaparım ve çok severim ☺️

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Brokoli çorbası, bence güzel oluyor😄

1|0
    0|0
  • Brokoli çorbası

1|0
    0|0
  • Brokoli Çorbası tabi ki. harika oluyor limon sıkılıp yenildiğinde. olsa da yesem :D

3|0
    0|0
  • Fırında brokoli 😂

1|0
    0|0
  • salataya koy

1|0
    0|0
  • nefret :/

1|0
    0|0
  • Sadece brok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Brokoli aşığım ve bir çok şey yapa bilirsin en basitinden haşlayıp sarımsaklı az bir yağda döndürmek sonra tabiki brokoli çorbası ve en sevdiğim en aşık olduğum brokolili makarna şimdilik aklıma bunlar geliyor ha ya da et sote yap ve içine çeşitli sebzeler koya bilirsin ve sebzelerin birtanesş brokoli ola bilir. Sonra brokoli salatasıda var mayonezli felan. İnternetten bakarsan çok şey bula bilirsin ya da özelden gel sana tarifleri veririm

1|0
    0|0
  • Mantı gibi yapılan brokoli. Bayılıyorum o tada resmen. Haşladıktan sonra mantı yapar gibi üzerine sarımsaklı yoğurt ve salça.

1|0
    0|0
  • Ben fırında brokoliliyi seviyorum.

Veya balikli brokoli fırında

Ve yanında pilav cok güzel oluyor

1|0
    0|0
  • Brokoli çorbası çok güzel oluyor, hem besleyici de.
    Brokoliyi haşlayıp yoğurtla meze tarzı yapılabilir.
    Salatada çiğ yemeyi en çok severim ama :)

1|0
    0|0
  • ben sadece zeytinyaplı salatasını yaparım, severek yerim.

1|0
    0|0
  • Salata yap. Suya batır çıkar çok haşlama kıtır kalsın.

2|1
    0|0
  • Brokoli çorbası

1|0
    0|0
  • Salataya kat

1|0
    0|0
  • yemek yapman sart degil salata koyabilirsin. ya da hasla sonra un ve yumurtaya bula kizart sonra yogurt dok ve ye

1|0
    0|0
  • Brokoli😅😅😅😅

1|0
    0|0
  • Haşlama...

1|1
    0|0
  • Brokoliyi suda haşlayıp suyunu süzüp içebilir. Brakoliden de. Salata yapabilirsin. yoğurdu güzelce çırp sarımsak ekle isteğe göre puş biber kara biber az zeytinyağı gezdir üstüne :)

1|0
    0|0
  • Corbasii

1|0
    0|0
  • Tam 1 haftadir dolapta duruyor. birtek salataya koydum guzel oldu. baskada güzel bisey olmuyor.

1|0
    0|0
  • Brokoli yemeği

1|0
    0|0
  • Kaynat sonra sudan çıkartıp üzerine limon ve yağ dök. İstersen yoğurtlayabilirsin de.

2|0
    0|0
  • Brokoli salatası😊

1|0
    0|0
  • Salatasını severim haşla biraz hatta havuç da haşla yanına, sarımsaklı yoğurt dök üzerine 😋

1|0
    0|0
  • salatası güzel oluyo

1|0
    0|0
  • Bir kaç isim yazacağım. Ayrıntılı tariflerini internetten bulabilirsin. Üç renkli brokoli salatası. Krema ve brokolili makarna. Yoğurtlu brokoli salatası. Brokolili omlet. Fırında tavuklu brokoli. Hepsini tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...