Kapat

Bu profiterol'u yemeli miyim atmalı mıyım?

Merhaba ben şu an Italyada yaşıyorum. Supermarketten profiterol aldım ve eve geldiğimde bir kaşık tadına baktım. Tadı bana tuhaf geldi. Sonra içeriğine baktım ve farkettim ki %1,2 alkol bulunmakta. Şimdi ben yesem haram atsam israf olacak yine haram. Ne yapacağımı şaşırdım. Ciddi anlamda soruyorum ve bu konularda çok ciddiyimdir yani inançlı birisiyim ve lütfen sizden de bu konuda ciddi olarak yardım istiyorum.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir ecnebi komşuna ikram et ya da yolda aç birileri varsa ona ver gerçi elmada da alkol var ama insanoğlu bilinçli içine koymuyor onu ordan kurtarıyor sanırım istersen de at gitsin ne yapalım yani

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu nasıl soru ya. Tabiki atacaksın

2|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Saçmalamışsın haramı tüketemezsin. Atman gerekli. Haramın israfı olmaz.

2|0
    1|0
  • Olmaz israf falan

2|0
    0|0
  • bence at gitsin sonuçta bilmeden aldin ve alkol kullanmiyorsun

1|0
    1|0
  • öyle şeylere takılıyosan atıcaksın

2|0
    0|0
  • at. bilmiyordun. haram bisey var icinde

1|0
    1|0
  • Bir hristiyana ikram et hem haram yemezsin hem israf olmaz

1|0
    0|0
  • yeme

1|0
    1|0
  • Çöpe at gitsin bu durumda israf olmuyo

1|0
    1|0
  • Fişini atmadiysan git değiştir

0|0
    0|0
  • yeme kilo yapar...

0|0
    0|0
  • alkol girdi mi 40 gün çıkmıyor.

0|0
    1|0
  • Ye bence, israf olmasın.

1|0
    0|0
  • ye gitsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çöpe at alkolü lavaboya dökmek haram mı hayır içmemek için dökebilirsin buda aynı şey

1|0
    1|0
  • Herkes birine ver demiş ama birine verirsen onun günaha girmesine vesile olacaksın bence at gitsin bidahakine de üstünü iyi oku herşeyin hiç tahmin etmeyeceğin şeylerde katkı/alkol olabiliyo

1|0
    1|0
  • Zaten açtın artık tadına da baktın ben olsam yerdim zaten iade imkanın olmayacaktır diye düşünüyorum. Bir dahaki sefere üstlerini okuyarak temin et ihtiyaçlarını, dikkatli ol.☺ ya da yemek istemiyorum diye düşünüyorsan birisine verebilirsin sokakta bulursan ihtiyaç duyan. Ne kadar mantıklı bir davranış olur bilemiyorum ancak.

0|0
    0|0
    • İstemeden yedim evet ne yazik ki ama birilerine vermek mantikli geldi saol.

• Rica ederim nasilsa oranin halkina yonelik bir gida sevindirirsin belki birini umarim. Rica ederim.

• Ye, yediğin enerjiyle de namaz filan kıl, eşitlenir.

3|0
    0|0
  • atmalısın

1|0
    1|0
  • at çöpe

1|0
    1|0
  • yeme

0|0
    1|0
Yükleniyor...