Kapat

Aranızda sevmeyen var mı 😜Sevmeyen  var mı ?

0|0
28|59

En İyi Erkek Görüşü

• sen daha güzelsin ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• ahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha çok komikmiş

0|0
    0|0
  • Güzel yav :D Severim

0|0
    0|0
  • Çok severdim ama bir iki yıldır ckolata yemiyorum.

0|0
    0|0
  • Severim ama sivilce yapıyor bu.

0|0
    0|0
  • Severim...

1|0
    0|0
  • yemesem aklıma gelmez

0|0
    0|0
  • Çaresizliktem yerim yoksa çok da sevmem

0|0
    0|0
  • Ulkerden nefret ederim! Eti varken...

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • var soruları alayım?

0|0
    0|0
  • been seviyorum

0|0
    0|0
  • şeker yemeyelim, çok zararlı diyorlar :)

0|0
    0|0
  • Bozdular bozdular tadını.. Çokonat yiyorum şu an :D

0|0
    0|0
  • hahah... Reklam kokan hareketler bunlar :)) bayılırım..

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • En sevmedigim cikolata diyebilirim.

0|0
    0|0
  • İstiyorum onu

0|0
    0|0
  • Ben😐

0|0
    0|0
  • Eskisi kadat sevmem

0|0
    0|0
  • Torku no1 yenmemiş anlaşılan. Torkuyla aldatıyorum ülkerin gofretini 😊

0|0
    0|0
  • Uzak olsun

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Tadelle yi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi...

0|0
    0|0
  • Severiz en azından ergen çikolatası değil çanta manga gibi, çokonat hepsine bel basar gerçi

0|0
    0|0
  • Ben. Nefret ederim gofretten 😒

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Var ben