SUŞİİİİİ hakkında görüşleriniz?

Baylar bayanlar merhabalar, ben ne zamandır suşi yemek istiyorum gerek fiyatından ötürü gerkse etrafta suşi hakkında yapılan yorumlardan dolayı çekindim (kötü iğrenç ötesi.. vb..)

sizlere sormak istiyorum, çiğ balıktır felan orası tamam. çok mu kötü tad olarak. mersin de oturuyorum suşi restaurant olarak bir tk blush ı biliyorum giden ve fiyatlar konusunda bilgi sahibi olanlar yorumlarınızı alabilirmiyim.(ve sipariş edebileceğim yerler var mı? birde evde yapmaya karar verdik diyelim mersinde malzamelerini alabileceğimiz bir market felan varmıdır.

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Alakası yok sushi candır be ayrıca ben kendim de yaparım sushiyi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her balıktan yapılır diyenlere pek inanma. Bizim bildiğimiz ve tanıdığımız balıklar pek tercih edilmez suşi için. Ama da yine yapacağım dersen gerçek Japon usulü, malzemeleri bulmak olanaksızdır Mersin'de.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• yosunlu sushi cok guzel denemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • ok. aklmda bulunsun çeşitleri varmış sanırım. k. bakmayın cahilliğim için hiç yemedim tatmadım bilmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben severim tadını denemekten zarar gelmez. ilerde bunu da denemedim demezsin

0|1
    1|0
  • sktimin susisi yosun kokuyor yenmez o hamsi bugla yanina bir taak tekir kizart yap akdeniz salatasi ac rakiyi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...