Yiyorum ama sürekli acıkıyorum?

İyi akşamlar herkese 1.78 boyum 68 kiloyum sürekli acıkıyorum 1 ekmeğe yakın yiyorum 2-3 saat geçiyor bir daha acıkıyorum geceleri acıkıyorum kiloda almıyorum yok mu bir çözümü bir yardım edin ya çok sıkıldım gece 10-11 de makarna yapmaktan artık :(

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Endokrinoloji bolümüne gidip insülin ve tsh değerlerine baktırın.

0|0
    0|0
    • Gittim 2 kere herşeyin normal dedi kan değerlerim idrar tahlillerim herhangi bir sıkıntı yok gayet sağlıklısın dedi

• Galiba psikolojik okuduğum bölümle pek uyumum yok değiştirmeyi düşünüyorum ama ev ne der bilmiyorum belkide ondandır

• büyük ihtimalle

En İyi Erkek Görüşü

• Senin mide belediğe çöp konteynırı gibi olmuş, az ye küçült mideni. cok degil 1 ay aç gez bu sorundan kurtulursun

0|1
    0|0
    • Deneyeceğim teşekkürler görüş için

• 3 ay öncesine kadar tek öğünle günü bitirdiğim oluyordu uzun bir ilişkim sonlanmıştı canım hiçbir şey istemiyordu bilmiyorum yani :/

• aynen ekmek yemiyorsan karbonhidrat ta alman gerekiyor netten araştır bol karbonhidratlı yiyecekler ne diye ona göre düzene sok kendini

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha çok ye jdjdndksj

0|0
    0|0
    • :) sıkıldım her gece bir şeyler pişirmekten :)

• Diyet yapıp yıpratma kendini sal o zaman :)

• olmuyo ama öyle kilo alınca daha çok üzülüyorum diyet yapıyom sonra tekrar üzülüyom sonra tekrar yersem hep aynı şeyler tekrarlıyo yani djkdjdsnös

• seker hastasi olabilirmisin kardesim

0|0
    0|0
    • Gittim doktora herhangi bir sorunun yok dedi :(

• Diyabet belirtilerinin diğerleri yok ama şüphelenip gittim bir sorun bulamadılar

• Asla doymayanlarda bugün jsjsjks allahtan kilo almıyorum sjsk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin meto bilmem ne hızlı çalışıyor :D

0|0
    0|0
    • Bu kadarıda fazla ama :)

• Doktora git troidde sıkıntı olabilir denge bozulmuş olabilir bugün gittim birşeyim yok :D

• Diyetisyene git sonra pişman olma

0|0
    0|0
  • kardeş midende kurt var heralde :-)

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya :)

• Doktor bir şey bulamadı kardeşim :) Metabolizman hızlı galiba ya da sıkılıyorsun acıkıyorsun felandır dedi :)

• ben de gittiydim bir kaç ay önce bana strestendir demişti ama pek tatmin olmadım açıkçası :-)

Yükleniyor...