Kapat

Konserve yemek hakkında yardım?

Arkadaşlar menemen vs yapılıyor ya kavonozda konserve olarak. sorum şu aynı şekilde. taze fasulye, nohut, kuru fasulye ve hatta etli-tavuklu yemekler yapılıp aynı lezzetle yenilebilir mi?

yapılışı da şöyle sanırım. sıcakken kavanoza koyup ağzını kapatıp ters çeviriyoruz.

Not: iş nedeniyle haftasonu ailemle hafta içi şehir dışında yalnız yaşıyorum. Yemek yapmaya ne vaktim nede isteğim var. Neden annene sormuyorsun diyen olursa eğer. Annem çok küçükken annesi vefat etmiş. bu yaşta başkasına sorup öğrenmesini istemiyorum. Konserve yemek hakkında yardım?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Taze fasulyenin tadı pek güzel olmuyor :/ bir kaç kavanoz deneye bilirsin. Bu arada yemekleri kavanoza koyuyorsun, sıcak halde kapağı sıkıca kapatıyorsun kapak atarsa değiştir, atmazsa ters çevirip koyuyorsun hiç bir şekilde soğuyunca kadar kavanozları hareket ettirmemelisin

0|1
    0|0
  • yapan kişinin elinin lezzetine bağlı çok güzel olur

0|1
    0|0
  • Senin ne güzel yüreğin var ya 💎 marketlerde fasulye barbunye vb konserveler var belki onlar olabilir ama et tavuk vs gibi yiyecekler biliyosun günü birlik hemen bozuluyo dışarda kaldığı için o yüzden et olayına dikkat et tehlikeli olabilir

0|0
    0|0
  • Ayni lezzet olmaz ama yine de vitamin almak açısından iyi fikir. yemek nasıl yapılır diye mi soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Hiç duymadim

0|0
    0|0
  • bılıyorum ben saka degıl anlatım ıstersen kısa ve öz ben yaptm anneşim sagolsun :)

0|0
    0|0
    • valla çok iyi olur. tecrubesızız bu konuda :)

• çok sağol :) bunu yaparız. bide baklagıllerle denıcez. olur inş :) teşekkür ederim

• rıca ederımm :)

• Aynı lezzette kalmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...