Sabah kahvaltısı için önerebileceğiniz farklı tatlar var mı?

Son zamanlarda mutfak işlerine merak sardım, kahvaltı için önerebileceğiniz ilginç tarifleriniz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim, teşekkürler şimdiden :)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Küp küp dogranmiş patates, kucuk dogranmis soganı yağda kavur piştikten sonra üzerine yumurta kir sonra rendelenmiş kaşarı serpiştir üzerine. Afiyet olsun tatlış

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Büyük bir domates bul dört kalın parçaya böl. Her bir parçanın üstüne haşlanmış mısır ekele. Üstünden biraz beşamel sos gezdir. Onun üstüne dilimlenmiş zeytin gezdir üstüne rendelenmiş kaşar ekele. Fırında 3-4 dakka ısıt kaşar erisin. Sonra koy kahvaltı masasına. Tadı öyle aman aman bir şey değildir ama görenler baya bir bk zanneder.

1|0
    0|0
  • yumurtayi tabaga cak sonra tost ekmekleri var bimde onlardan yumurtayla bele bas yumurtaya tavaya yag koy bisey kizartacak kadar ısindımi yag koy yumurtali ekmekleri yanina suzme peynir domates salatalik çay getir sabah sabah on numara 9 yildiz kahvalti bu yoksa ben cay simit yerim afiyet olsun

1|0
    0|0
  • kuymak (:

1|0
    0|0
  • Krep var , kaşarlı omlet , soğanlı patatesli yumurta , menemen , ıslak tost

1|0
    0|0
  • Börek...

1|0
    0|0
  • patatesli tost. youtube da görmüştüm:)

1|0
    0|0
  • zeytin peynir domates salatalık yumurta reçel kaymak

0|0
    1|0
  • Bilmiyorm

0|0
    1|0
  • İngiliz çayı iç

1|0
    0|0
  • Zahter ve cemen

1|0
    0|0
  • yumurtalı ekmek :) ah çocukluğum ah

1|0
    0|0
  • Cılbır

1|0
    0|0
  • yımırta

0|0
    1|0
  • Cay ywter

0|0
    1|0
  • yok yeme yemek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• acuka yap, tavuk göğsü yapıp 1 gün dinlendirip ekmeğine sür ye, tereyağı bal sür ye sütle yoğurda reçel döküp ye çilekli favorim :)

1|0
    0|0
  • Patatesi rendeleyip kizartip uzerine yogurtla cok guzel oluyor :)

1|0
    0|0
  • Yulaf ezmesi😒

1|0
    0|0
  • Pirinc

0|0
    0|0
  • En sevdiklerimden : (süs biberi olmadan olmaz)
    Soğanı kavur yağda. Domates ve biber ekle kavur. Sonra baharatlarını at. En son kaşar ekle. Eriyince tabağa al. Acı biberle bol acılıyken harika oluyor.

1|0
    0|0
  • tereyağı bal

0|0
    1|0
Yükleniyor...