Nescafe içince kötü oluyorum gün boyu sizdede oluyo mu özellikle kızlarda?(bu arada cafe crown daha iyi)?

Kansızlık çarpıntı açjen titremeye kadar olabilir birde mide bulantısı bide çok seviyorum bağımlılık
Nescafe pütürlü oluyo ve tadı kötü cafe crown vs daha iyi kalıplaşmış isim olduğu için dedim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kadınları bilmiyorum ama erkeklerde oluyor diye biliyorum özellikle bende çok çarpıntı yapıyor bir yerde okumuştum

1|0
    0|0
    • Kadınlarda genelde kansızlık problemi var ondan daha kötü dedim yorgunluk yapıyo janımı çekiyo sanki midem bulanıyo baş agrısı yapabiliyo bende kanszlıkta var mesela mesai arkadaşın erkek sürekli nesacfe içiyo bitirip dolduruyo nasıl içiyosun diyorum benimde canım çekiyo bende çay dolduruyorum bittikçe :(

• 😂😂 memleketten arkadaşım geldi onla ilgilenmek zorunda kaldığım için fırsat bulamadım yoksa gaza geldim😂

• tamam

En İyi Kız Görüşü

• hepsi zararli ya

1|0
    0|0
    • Çok hemde en iyisi türk kahvesi yani zarar verdıgını bıle bıle içiyrm :( resmen hissediyrm vucudumda zararını

• Hadi ya ne sorunu oldu nescafeden mi oldu bnmde sürekli bulanıyo migren diye düşünüyrm

• reflü bide midede gastrit olabilir dedi doktor endoskopi dedi kactim. bir ara full fast food yerdim cikolata kahve cips . eve gelirdim yemek yoktu bende onlari aliyodum sonra midemi mahfettim 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Cafe crown fındıklı takılıyordum, şimdi expresso ya döndüm.

1|0
    0|0
    • Expresso cok iyi makinası mı var bende alcam bir evlensem :) annem eve istemiyo :) yer kaplıyomuş

• Yok be bende var evde. Almanya'dan getirilmişti. Çok güzel oluyor. Ağır değil, mis gibi kahve. 😉

• Cafelerde içiyorum guzelde evde yok bu arada americano daha guzel

• olmuyor

1|0
    0|0
  • Lattee

1|0
    0|0
  • Ben her şeyi yerim çok pis bir midem var ama o nescafeyi içemiyorum ben bile içemiyosam sorun vardır kesin

1|0
    0|0
    • Mide bulantosoı mı yapıyo? ya da napıyo

• Midem bnmde bulanıyo ama tadı guzel yani bağımlılık yapıyo turk kahvesı yapmz ama bu yapıyo tadı son zmnlrda bnada cok gzl gelmıyo ama canım istiyo :(

• Bana bağımlılık yapmadı bilmiyorum ama tadı iğrenç

Yükleniyor...