Fikir verebilirmisiniz?

merhabalar 2gundur kızım beynimin etini yedi anne hamburger al diye bugün oldu e hadi alıyım dedim burger king in wep sitesine baktık whopeer ve bing king vardı kararsız kaldik sizce hangisi uygun fiyatlı olursa sevinirim whopeer un çok menüsü var birkaçını söylerseniz yeterli olur veya farklı bir menude söyleyebilirsiniz teşekkürler..

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aslında keşke kendiniz yapsanız.. Binlerce versiyonunu oluşturabilirseniz kendiniz evde. Ama illâ hazır alalım diyorsanız da, fast food zincirlerinden almak yerine, gurme burger yapan yerlerden almanızı öneririm. En azından içinde ne olduğunu az çok tahmin bilirsiniz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Hamburger kurbağa etinden yapılıyor de.

0|0
    0|0
  • yasa canım ya bu da sorumu bebeğim

0|0
    0|0
    • kendin yap güzel bir şeyler hayatım

Kızlar Ne Diyor 2

• kızınız için sağlıksız olduğunu biliyosunuzdur
    kendiniz yapmayı deneyin, içinde ne eti olduğu belli değil yazık günah. o parayla gidin siz yapın cidden daha güzel olacaktır eminim :( zehirlemeyin kendinizi

0|0
    0|0
    • bıktırdı beni iki gündür ama

• kaç yasında bu arada, içinden kurt kıl tüy ne ararsan cıkıyor nasıl yedireceksiniz gönül rahatlığıyla.
      yedikçe daha çok isticek çünkü bağımlılık yyapan maddeler var içinde

• evet haklisiniz ama elimden birşey gelmiyor tek çocuk olunca bitiriyor beni

• Big king menü al büyük boy. Ne kdr istiosa yesin ama 2 ay yok hamburger falan de. Alışmasın.

0|0
    0|0
    • küçük olsa diyeceğim ama 7. sınıf 1 hafta sonra gene basliycak çok simarttim ben kizimi

• haklisiniz önerebileceğin birşey varmıdır

• Dediklerini yapmayacaksın bağrına taş bas ama yapma. Bende ailenin tek kızıyım ama hala şu evde kavgasız gürültüsüz mücadelesiz bir şey yaptıramıorum. Bişede kaybetmedim bugüne kadar. En azndan şimarık değilim. Yokluğuda varlığıda gördüm. Bir şeyi alırken acaba hak ediyormuyum diye düşünüyorum. Her dediğine tamam deme gerekrse kız bağır en fazla yapacağı şey sana küsmek olur oda kısa sürer çünkü sana muhtaç

Yükleniyor...