Tatlıyla tuzluyu birlikte tüketmek midesizlik midir sizce?

Az önce revani yedim yanında da ayran içtim bu ikiliye bayılıyorum :D sizce tatlı ve tuzluyu birlikte tüketmek midesizlik midir, ben midesiz miyim :o :D?

0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin damak zevki farklıdır. Benim de nutella ve ayran birlikteliğim olmuştur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne alâkası var.. Ben de çok severim, baklava-ayran, kemalpaşa-peynir, irmik helvası-yoğurt ikililerini.
    Uzakdoğu mutfağı, aşağı yukarı bu mantık üzerine kurulu ama bir o kadar da lezzetli.

1|0
    0|0
    • Biz mi garipiz insanlar mı, anlamadım :D
      Krem peynir-reçelden bahsetmişsin mesela, hele hele frambuaz reçeliyse efsane olur. İsli peynir ve bal bir de.. Tavsiye olunur :)

Erkekler Ne Diyor 54

• revani agır bir tatlı degil..
    aslında bence bir sorun olmaz
    ben baklava ile yogurt yiyenler görüyorum:)

0|0
    0|0
  • ben bundan daha beterim komple tatlı yı tuzluyu kkarıştırırım çikolata kuruyemiş mandalina gibi gibi veya baklava ekmek =P

0|0
    0|0
  • Yok hayır ağır tatlı yediğimde ayran içerim üstüne 😄 dene çok iyi

0|0
    0|0
  • Sonucta gittigi yer ayni ciktigi yerde ayni sence bir proplem yoksa gerek yok digerlerine

0|0
    0|0
  • Bence kesinlikle öyle. Peynirin üstüne reçel dökmek gibi. Ben bazen misafirlikte pastanın yanında gelen çubuk krakere bulaşan kremayı bile çubuğu kırarak atıyorum :D

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşım var yavrum çocuğun midesi ibb çöplüğü gibi lahmacun arasına baklava koyup yediğini gördüm

1|0
    0|0
  • Damak zevki farklılığıdır.

0|0
    0|0
  • Bende kek kalıbıyla yapılmış kek ile beraber zeytin yemeğe bayılıyorum muhteşem bir tad ortaya çıkıyor

0|0
    0|0
  • Hayır aksine ayran ile tatlı yemeyi bende tercih ediyorum çünkü baymıyor 😂

0|0
    0|0
  • Miğdesizlik bence

0|0
    0|0
  • Mesela çayla çerez güzel kombin

Ama seninkiler , sadece sen olduğun için normal😄

0|0
    0|0
  • O ikisini bende yiyip icebilirdim 😎😂

0|0
    0|0
  • Renkler ve Zevkler tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • aşure geleneği olan bir milletiz biz birde öyle düşün

0|0
    0|0
  • yemem aynı anda tadım kaçar

0|0
    0|0
  • Hayır bu tarz şeyleri özellikle yapanlar da var. Bir gün Gürcistan'lı bir arkadaşın sabah kahvaltısında balla beraber kaşar tükettiğini gördüm. O günden beri böyle şeyleri sorgulamıyorum. 😄

1|0
    0|0
  • benimo ya da halleyin yanında da ayran hojdir ayrıca bol tuzlu çekirdeğin üstüne kola basmak orgazma sebebiyet verebilir tabiki yeni konbinler yeni zevkler demektir

0|0
    0|0
  • Bence değil zevkler renkler diyorum

0|0
    0|0
  • Yarasın

0|0
    0|0
  • Aynen Bencde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 59

• işte birbirini dengeliyo bende çok severim tatlı tuzluyu birlikte yemeyi 😛

1|0
    0|0
  • Hayır çok güzeldir :D

1|0
    0|0
  • Genelde tatlıyı ayranla yiyolar ya bir kere baklavanın yanında en güzel giden şeyin ayran olduğunu duymuştum ama hiç denemedim 😂

0|0
    0|0
  • Evet bende oyleyim😂

0|0
    0|0
  • Yoo çokokremle peynirin uyumu hicbir yemekte yok bence

0|0
    0|0
  • Acıyla tatlıyı bir arada bile yerim 😄

0|0
    0|0
  • yok güzel oluyor bazen

0|0
    0|0
  • yok olabilir 😅😅 afiyet olsun😅😅😅😅

0|0
    0|0
  • bir rahatsiz benim saniyodum ama tatli ve ayran benim icin vazgecilmez ikili. Eger bu midesizlikle midesizim

0|0
    0|0
  • tanıdığım biri salama reçel sürerdi mide işte :D

0|0
    0|0
  • Hayır aslında bilmeden doğru birşey yapmışsın. Tatlı yesikten yarım saat sonra falan ayran içaen ya da yoğurt yesen, yediğin sana yağ olarak depolanmaz ;)

0|0
    0|0
  • Tatlının yanına yıne tatlı gıtmezkı zaten en ıdealı ayran olur

0|0
    0|0
  • Oyledir

0|0
    0|0
  • Hep tatlı ya da tep tuzlu yiyemem, her şeyi karıştırırım. Bazen ağzıma yumurta kırdığım bile olur, nötr olmak iyidir :D

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi tabi, afiyet. olsun.:) Ama bu kadar zit seyleri ben pek bir arada tuketemiyorum:)

1|0
    0|0
  • Hawaii usulü et, salata veya tost tam sana göre olur o zaman Ananaslı falan 😏🍍
    Afiyet olsun 😊

0|0
    0|0
  • Değildir güzel oluyor 😂

0|0
    0|0
  • Baklava ve ayran içiyorum bende

0|1
    0|0
  • Çubuk krakerle çikolatayı seviyorum

0|0
    0|0