Bebek nusr-et lezzetide bir başka oluyor ama etiler nusr-et i tek geçerim giden var mı?

Bebek nusr-et lezzetide bir başka oluyor ama etiler nusr-et i tek geçerim giden var mı ?

1|0
103

En İyi Kız Görüşü

• Adamı bu kadr gömmenizin alemi ne; parası olan ister burada yeter ister burger king de siz giren cikan ne anlamadım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• O hamburgelerlere bayılıyorum ya canım çekti şimdi 😕😕

0|1
    0|0
  • Ne farkı var?

0|0
    0|0
  • lezzetine bisey diyemeyecegim ama bana gore fiyatlari ucuk spagetti mesela bence o kadar olmasina gerek yok, patates isine de hic girmemeleri gerekiyor bence.

0|0
    0|0
  • Pirzolasını yemediysen tavsiye ederim fiyatlar da çok pahalı değil bence gayet normal

0|0
    0|0
  • Başlığa bak ve arkasından tabiki elit görünme çabaları vol 32413991 :D cem yılmazın dediği gibi içmeden yapamıyorum misali buda yemeden yapamıyorum misali ya alemsiniz :)

0|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/X9Ymko
    nusretin yemek faturasi 😀
    bu adamda yemek yiyecegime gider bir dana keserim yarisini fakirlere dagitirim yarisinida dondurucuya atar birkac ay et yerim istedigim kadar. ne kadar lezzetli olursa olsun...

0|0
    0|0
  • Bu burger ne kadar ya :D:D

0|0
    0|0
  • gitmedik

0|0
    0|1
  • Bu ne?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mk avuç içi kadar patates koymuş birde şu kendi çapında meşhur eti var.
    La aynısını hatta daha fazlasını burger king'de ysen daha iyi mk allah bilir 100 150 tl vardır burası. hiç gerek yok böyle concon işlere.

0|0
    0|0
  • Buna verecegime sokaktan 3 suriyeli cocuk kapar dedem kebaba giderim 2 video cekti diye adam kalite oldu 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...