2 aydır yemek yiyemiyorum?

2 aydır evliyim mutluyum. Ama 2 aydır yemek yiyemiyorum. Kendi yaptığım yemekler bana tatsız geliyor. Eşim de bana hayır yemeklerin çok güzel annemden bile güzel yapıyorsun restorant falan açalım hatta diyor. Ama ben kendi yemeğimi yiyemiyorum. Annem ve kaynanamda çok beğeniyorlar hatta nasıl yaptın falan diyorlar. Komşularım bile çok beğeniyor. Ama ben beğenemiyorum. Sizce neden böyle?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yaparkenki gelen yoğun koku senin burun sinirlerini çok fazla uyardığı için yemeğe karşı ters istek geliştiriyorsun yani bu birnevi vücudun kendini koruması ama sende biraz daha fazla. Yemek yaparken burnunun koku almasını engelleyici bir şeyler yaparsan veya mutfakta pişmesini beklerken oralarda bulunmazsan veya oda parfümleriyle sık sık koku değiştirirsen bu soruna bu yol çözüm olabilir yani odak dağıtırsın ve bu sorun olmaktan çıkabilir. Dene derim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağzının tadı yoktur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• O bende de oluyor. sebebi ise kendin yaparken kokusu icini bayiyor belli bir süre sonra tencerenin basinda. koku almamaya calis.

0|0
    0|0
  • Usengecsen zor biraz

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş değilsin demekki

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Ahahhaah ama ben sadece ev yemeği yiyebiliyorum.

• Tamam işte lahmacun başlangıç için güzel yemek birde bol soğanlı off karnında doyar

• hamile sin sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...