Bugune kadar dışarda yediğiniz en ucuz yemek ve en pahalı yemek hangisi :) ?

Tavuk döner, karışık çöp şiş

0|0
126

En İyi Kız Görüşü

• havaalanını bilirsiniz su bile 10 tl ben gittim orda yemek yedim. evlat acısı gibi koydu. en ucuz esnaf lokantasında iskenderdi sanırım

0|1
    0|0
    • Havaalini bilmem ben genelde seyahatlerimi otobus ile yapiyorum :)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• En ucuz tantuni en pahalısı köfte xdd

0|1
    0|0
  • Sağlıksız pis seyleri tüketmiyorum evimde yiyorum yolda acıkırsam 2 liralik kuru meyve alip yiyorum 😄☺

0|0
    0|0
  • En ucuz çiğ köfte, en pahalı ıstakoz.

0|1
    0|0
  • döner

0|1
    0|0
  • Gözleme , şato biryan ya da kafes

0|0
    0|0
  • Tavuk döner
    Istakozdu sanırım

0|0
    0|0
  • En ucuz tavuk döner.. En pahalı antepte meşhur bir kebapçı var. Cumhurbaşkanlarından tut ünlülere kadar tüm herkesin uğradığı yer. Ordan yemiştim. Ne kadardı hatırlamıyorum ama çokta pahalı değildi

0|0
    0|0
    • Hadi ya adini biliyo musun oranın

• Valla bilmem ne ustaydı. Stajdayken memurlarla gitmiştik. Unuttum.. Antep karşıyakada

• HATIRLAYAMADIM AMA EN FAZLA 80

0|0
    0|0
  • iskender

0|0
    0|0
  • tavuk doner+ayran gel alda 1,5 tl

0|1
    0|0
  • En ucuzu tavuk döner, çiğ köfte. En pahalısı karışık ızgara, tandır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• en ucuz tavuk döner ben en çok parayı genelde burgere bırakırım

0|1
    0|0
  • İstanbul Nusr-ette 700 TL hesap odemisligim var. Ogrenciyken 2 tl tavuk doner yemisligimde var. :)

0|0
    0|0
  • En ucuz katmer +gazoz 5 lira
    En pahalı iki kişi 650 lira kuzu rosto 😀

0|0
    0|0
  • askerde konvoydayken mardinde 3 tanesi 5 liraya lahmacun yemiştim mykonosta bir karagöz balık yemişin 55 euro vaybe hayat nerden nereye

0|0
    0|0
  • hiç unutmam arkadaşlarla staj arasında yemeğe bir lokantaya gittik çok acıkmışız neyse siparişi verdik falan bir muammele yapıyolar dedik ayvayı yedik bizi kesin doktor sandılar (hemşire önlüklerini giymişiz) hesap bayağı kabarık gelecek. çorbaları falan içtik salatalar mezeler yendi. herkes birbirine bakıyo herkes fiyat tahmini yapıyo. kasaya gittik adam başı 14 tl duyunca arkadaş kendinden geçti zil takıp oynicaktı zor tuttuk. sevinçten 3müzün hesabını ödedi çocuk :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...