Kapat

Öyle böyle dolandırılmadım?

Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın 😂 hobim yemek yapmak vs.. Kendim birşeyler hazırlamayı seviyorum canım lahmacun çekti ama malzemeside bol olsun istedim.. Antepli arkadaştan tarifini aldım.. Kasaptan kıyma manavdan domates biber maydanoz vsvs. Gittim fırına verdim bana 15 tane lahmacun cıkar dedi bende fazlasını komşulara dağıtırım diye düşündüm.. Lahmacunları paketlemişler eve teldim bir açtım üstteki 2-3 lahmacun normal alttakiler böyle😒😒 bide yolda fırına giderken bir iki komşuya dedim akşam yemek yemeyin lahmacun getircem hal böyle olunca gittim lahmacun aldım onlara ben yaptım diye yani double kazık yedim.. Çok mutsuzum 😕Öyle böyle dolandırılmadım..?Öyle böyle dolandırılmadım..?

1|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• yazık ya kıyamam :) ben olsam gidip kavga çıkartırdım sonuçta o kadar para veriyorum yaptığı terbiyesizliğe bak

0|0
    0|0
    • Kavga çıkarmadım çünkü çok kalabalıklardı bağırdım kızdım lahmacunalrı geri verdim birazda sövdüm cıktım kavga etsem kesin dayak yerdim 😏

• Yani aslında kaldık diyebilirim onlarda bana sövdü 😕

• o zaman kötü olmuş ya arada sende küfür yemişsin

En İyi Erkek Görüşü

• bu lahmacun mu lutfen lutfen antep ve lahmacunu ayni anda agzina alma hakaret ediyorsun bize antepde bunu bu sekil bir firinci yapsa diycem ama yapamaz yapmaz abi 😂😂

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• O lahmacunun üzerinden kıymaları dökülmüş gibi duruyor ama, paketin içinde olabilir devamı :D

0|0
    0|0
    • Malesef ama öyle olsada yemem yani lahmacun ekmeği yanında kıymamı yicektim 😂

• Sen de haklısın... Kıymaları tekrar üzerine yerleştirdikten sonra biraz kaşar peyniri rendesi ile tekrar fırınla 1-2 dakika. En azından tekrar yenebilir duruma gelir bir nebze. Lahmacun tadından biraz çıkar ama olsun :)

• Tarifin için teşekkür ederim :) umarım bunu kullanmak zorunda kalmam tekrar.. :)

• ya kıyamammm :D

0|0
    0|0
  • Hayırlısı, üzülme.

0|0
    0|0
  • firina gidip. olay cikar bu ne boyle tvbe estağfurullah nimet gerci

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...