İstanbul'da Van Kahvaltısı?

Günaydın az önce arkadaşlarla süper geçen bir vizeden çıktık. Sabah kahvaltısını öyle çok sıkı yapmadık okulda sandviç filan geçiştirdik. Vizenin güzel geçmesi dolayısı ile şöyle güzel bir kahvaltı yapalım diyoruz fakat Van kahvaltısı olsun dedik. Benim bildiğim 1 tane Van kahvaltı salonu var ama otlu peynir bile vermiyorlar. Sizin bildiğiniz güzel bir Van kahvaltısı yapan yer var mı? Beşiktaş taraflarında olursa bize de yakın olur ama şart değil konu yemek olunca silivriye kadar yolu var giderim :D

0|1
114

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Boşver Van kahvaltısını filan Karadeniz kahvaltısı yapın :)

1|0
    0|0
  • Kadıköy ve şişlide var isimleri kadıköy van kahvaltı sofrası şişlideki van kahvaltı diyarı 😊😊afiyet olsun şimdiden

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim aslında kadıköye vapurla filan güzel olur günde boş zaten martı filan takılırız :D

• Kızmadın dimi 😊

• Nekadar güzel insanlara yardım etmek çok güzel bir şey bende 24 yaşında inşallah otobüs kaptanı olucam can taşıycam😊

• İstanbul'da Van kedisi diye anlayıp içeriğe girdim lanet olsun ya

1|0
    0|0
  • Van Kahvaltı Evi - Cihangir, tek geçerim

1|0
    0|0
  • Kadikoy de var oraya gidin

1|0
    0|0
  • Taksimdede var

1|0
    0|0
  • Hayatıma bir keşke daha eklendi 😂

1|0
    0|0
  • ohh mis düşman çatlat :)

1|0
    0|0
  • van kahvaltısı çok zengin.

1|0
    0|0
  • benim bildigim bir sürü yer var ama ercis te :)

1|0
    0|0
    • şubata filan belki giderim bayadır gitmiyorum vana özledim

• biliyorum foto renk star2000 filan oralar :D

• Beşiktaş'da kahvaltıcılar sokağı var. Orda bulabilirsiniz. Nette tam adresi vardır bakın derim.

1|0
    0|0
  • İstanbullu değilim bilmem

0|0
    0|0
  • Vanlı misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...