Kapat

Fırında basamelli patatesim nasıl?

Çok sık yapmamla beraber bugün tadında biraz değişiklik yaptım ve arasına mantar attım. Bazen üstündeki kaşar da yetersiz geldiği için rendelenen kasarlardan birazini pişen patates ile karıştırdım ve sonuç bu. İsteyenler olursa tarifini paylaşırim.😊😊😊 Sizce nasıl duruyor?
Fırında basamelli patatesim nasıl?

1|1
13|43

En İyi Erkek Görüşü

• Sana birşey diyeyim mi; eğer içinde mantar varsa dalarım o yemeğe 😍😍😍 Kanlıca, tellice, Koç mantarı vb... mantarlarla da deneyebilirsin. Lezzetine lezzet katar 😌😌😌

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel görünüyor afiyet olsun

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 42

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• Ay çok severiiimmmm çok güzel duruyorr 😱

1|0
    0|0
  • Eline sağlık yemek isterdim
    Tarifi isterdim ama ben beceremem kesin :(

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun

1|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • Afiyet olsun

1|0
    0|0
  • Tarifi verir misin mükemmel görünüyor. :)

1|0
    0|0
    • tabiki patatesleri dorde keserek ince dilim olacakbsekikde dograyin ama ağza sığacak ve ince olacak şekilde kesin. Onlari tuzlayip firinda once pisirin eger mantar olsun istersen mantarida dogra. onlar piserken basamel sosu hazirla. Kasarlari rendele ve pisen patateslerin arisina rendelenmis kasarlardan biraz ekle karistir. kasarlar erisin tadlar birbirine karşsin. daha sonra basemeli dok ve yine karistir en son kasarla kapla üstünü ve firina at kizarana kadar pissin. Sonra börek gibi dilimle☺☺☺

• Çok teşekkür ederim mükemmel görünüyor ellerine sağlıkk😊

• bune bnde yapıyorum

• Harika gözüküyor hiç yapmadım ama tadı nasıl oluyor

1|0
    0|0
  • Güzel görünüyor

0|0
    0|0
  • hoş duruyo

1|0
    0|0
  • Eline sağlık

0|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • beşamel sosu kim bulduysa allah ondan razı olsun. :)) çok seviyorum. eline sağlık

0|0
    0|0
Yükleniyor...