Kapat

Romantik akşam yemeği menüsünde neler olmalı?

Erkek arkadaşımın doğum günü 2 senedir çıkıyoruz. Ona güzel bir doğum günü sürprizi hazırlamak istiyorum sizce o gün için ne tarz yemekler yapmalıyım?

Bu arada gıda sektöründeyim aşcıyım yani ama her şey mükemmel olsun istiyorum o yüzden bir türlü karar veremedim önerilerinizi bekliyorum 😍

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Giris olarak corba domates corbasi=>Sevginizin rengini animsatir guzelce suslenmis kasar dilimleriyle ardindan hafif bir atistirmalik guzel bir borek ana menu yemegi olarak ise az pismis biftek ve yaninda tabii ki pure aa kirmizi sarabini kesinlikle unutmayin en son tatli olarakta hafif olmali ki mideniz bozulmasin ayva tatlisi veya kabak tatlisi guzel olurdu

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• karnıyarık mümkünse kuru fasulye de olsun, pirinç pilavı, şehriyeli tavuk çorbası, mercimek çorbası ya da ezogelin çorbası da olabilir yanına salata, içecek su ve ayran, tatlı da Gaziantep baklavası :)

1|0
    0|0
    • Bende şöyle bir menü oluşturdum çok mu uçtum acaba :) Toyga çorbası, kremalı sebzeli kebap, Kajulu pilav ana yemek böyle. başlangıç olarak da kadınbudu köfte çıtır tavuk bide Sosisli halkalar sosla birlikte servis edicem. salata da İtalyan salatasiyla gavurdagi yapicam.

• o. O senin yaptığın yemeklere fransızım elin gevurunu bilmem italyanını napcan aha bizim türk mutfağı dediğimi yap bir Allah'ın kulu seni sevmeyi bırakamaz :) :P

• :) düşüncem

• Kola Hamburger Patates :)

1|0
    0|0
  • mum.

1|0
    0|0
  • Mantı

1|0
    0|0
  • Kuru fasulye pirinç pilavı cacık

1|0
    0|0
  • çatal bıcak olsun yemegı yıyeblın barı

1|0
    0|0
  • Imam bayildi iyi gider aksam yemeginde

1|0
    0|0
  • Makarna.

1|0
    0|0
  • tabi ki böyle güzel bir pasta sunabilirsin sevgiline
    http://hizliresim.com/d8zJNL

0|0
    0|0
  • guru fasılya 2 baş soğan acık turşu tepsinin ortasınada mum :D ;P

1|0
    0|0
    • 😄sonra da pıcan ucunda elma dilimi uzatırım o atletle tv izlerken

• hah işte şu gurban olurum sana gızz :D :D

Kızlar Ne Diyor 6

• islim kebabı olabilir erkekler sever üstüne kaşar da rendelersen tam olur ben öyle yapmıştım çok sevmişlerdi bir de patatesli yapmıştım çorba olarak ezogelin salata olarak da rus salatası olabilir erkeklerin damak zevki çok basit pudingli pasta yapan bayılırlar. ha ben bide mantar sote yapmıştım tavuklu mantar sote de olabilir

1|0
    0|0
  • Pasta 😁

1|0
    0|0
  • Sevdiği yemekleri yap

1|0
    0|0
  • Seks

1|0
    0|0
    • o yemeğin üstüne film giderdi ya seks olmaz ağırlık çöker insan 😄😄😄