Kapat

Yarın için başka ne çeşit yapabilirim?

Şimdiii arkadaşlarım gelicek yarın ders çalışmayada tatlı soğuk olmalı mantığıyla tatlıyı yaptım yanına başka ne çeşit yapabilirim sizceYarın için başka ne çeşit yapabilirim?tatlı nasıl duruyor olmuşmuuu 🤓

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu yarina daha lezzetli olucak. ustunu streç filmle kapat bisküvi bayatlamasin tadi kötü oluyor. börek türu bisey yapabilirsin veya mini pogacalardan

1|0
    0|0
    • Minii poğaçaaa olucak aynen :d

• Patates salatası ya da yoğurtlu bişey yapıyım diyorum önerin var mı 😄

• Ayni seyi soylicektim patates salatasi yapabilirsinn😀bide patatesi yogurtlu yapiyorum ben sahane oluyor her yiyen bayiliyor.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Oo muhtesem olmuş adı nedir bunu? 😄 eger tatlı cesidi istiyorsan köstebek pasta yap tuzlu olarakta kuru pasta yapabilirsin tuzlu yapımıda basit ıspanaklı kekte güzell olur

1|0
    0|0
    • Ayy teşekkür ederiimm ismi bisküvili rulo tavuk göğüsü, tatlı değilde tuzlu tarzı düşünüyorum hani küçük poğaçalardan alıp arasına süzme peynir dereotu falan karıştırıp o peyniri sürsem diyorum basit arıyorum biraz:d kuru pasta yapmayı bilmiyorum ama

• Valla ben biraz göz kararı pişiriyorum 😄 180 at böyle hafif kırmızılasınca al zaten anlarsın ama yarım saate pişir

• Hiii tamam saol 😂😂

• Güzel görünüyor

1|0
    0|0
  • Olmuş..

1|0
    0|0
  • bunu güzel saramamışsın

1|0
    0|0
  • Salata çeşitleri yap , börek çörek al

0|0
    0|0
  • Poğaça yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Olmuş
    Poğaça yap

0|0
    0|0
    • Poğaça alıcam yanına küçük poğaçalardan arasına süzme peynir dereotu karışımj bişey sürücem de başkada bişeyler arıyorum az gibi yine :d

• Püskevit pastası en kolayı pratik en sevilen yap ye

• börek

1|0
    0|0
Yükleniyor...