Karnabahar seven birinin hayata bakış açısını çok merak ediyorum. Bir insan nasıl karnabahar sever?

Az önce arkadaşımla yeni destile edilmiş şarabımızla sohbet ederken aklımıza geldi. Yani inanılır gibi değil. Karnıbahar seven insanlar yaşıyor bu evrende. evet bu insanlar varlar.
Karnıbaharın nesini seviyosun be?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten karnabahar seven insanlar var. Karnıbaharı bir güncellersen sevinirim yanlış yazmışsın. Bu kadar iğrenç bir yemek özel olmalı ve adı doğru yazılmalı. Karnabahar yiyen insanlarla aynı masada oturmam o derece. Masanın etrafındaki sandalyelerde oturabiliriz. Karnabahar yiyen insan Adnan Oktar esprisine bile gülüyordur. O derece insan değildir. Oh rahatladım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tencerenin dibine patates, ortasına havuç ve üzerine karnabahar dizeceksin tuzunu ekip zeytinyağı gezdireceksin.. Kapağını kapatıp kısık ateşte kendi suyuyla pişireceksin. Sonra kocaman bir kaseye koyup üzerine sarımsaklı yoğurt dökeceksin biraz da pul biber ve nane offff kışın en güzel taraflarından biri her hafta mutlaka yaparım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Karnıbaharın bir haşlaması ile limon, zeytinyağ, sarımsak ile paçal edip üzerine bir yoğurt döküp yiyin ondan sonra değerlendirin. En güzel, en midevi, en sağlıklı bir yemek.

2|0
    0|0
  • karnıbahar... ah şu karnıbahar... bu bana yıllar önce ki o geceyi hatırlattı. bol zeytinli Martini lerimizi yudumlarken Sezen de tıpkı buna benzer bir şeyler söylemişti. Nedense o an karnıbahar bende, baştan çıkaran ve hayvani duygularımı fiiliyata geçiren bir obje etkisi yaratmıştı

1|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz sanane milletin karnibaharindan? bana gore de şarap iğrenç ben birşey diyor muyum

2|0
    0|1
  • Sonra benim kıçım neden büyük benim şuramda neden böyle karnabahar çok faydalı ve güzeldir keza brokoli de öyle aklının almayacağı vitamin vardır

1|0
    0|0
  • Geldi yine tipini bilmem ne

1|1
    0|0
  • Ohaa onun sulu yemeği , helede kızartması mükemmel ötesi olur, fevkaladenin fevkinin fevkinin bile şeysinde yani.

1|0
    0|0
  • karnıbahar brokoli severim ama balık sevmem balık hariç yerim yani sebzedir hamur işidir

0|0
    0|0
  • Çok mu ilginç bir şey?

0|0
    0|0
  • Karnibahari sevmen ama yemekte ayirt etmem yerim

0|0
    0|0
  • Vegandir. Olabilir. Ben beyan degilim ama annem kiymalisini yapar parmaklarını yersin :)

Distile olayı makara değilse birşey sorucam :)

0|0
    0|0
  • Binlerce aç insanlar var onlar bulamazken senin evinde mevcut bulunacak durumda iken yiyeceklere şükretmek yerine bulunan nimeti tersliyorsun.. Yiyeceğin devri olmaz. Aslan bulduğunu yiyer seçmez.

Seni afrikada görmek isterdim.

1|0
    0|1
  • Severim ozellikle cig.

Bir tane bitiririm

1|0
    0|0
    • Benden bir tane daha? 😂 bende cig severim. Onlar agzinin tadını bilmiyo shsgshsh

• @Kankirmiziosaclarin herkesin zevki baskadir. Kimi sever kimi sevmez. bamya sevmeyen cok ama ben bayilirim acilisina

• bide çöpten ekmek toplayan insanlar var. bir insan çöpten nasıl ekmek yiyebilir? Aklım almıyor yahu.. Benimde aklıma bu geçen mykonos paradise beach'te lahmacunumu dürerken aklıma geldi. şimdi sen sorunca bide ben sorayım dedim.

1|0
    0|0
  • Yumurtaya bulanıp kızartılınca iyi oluyor ben severek yiyorum. Belki yumurtayı sevdiğim içindir bilmiyorum😃

0|0
    0|0
  • Bu şarabı neden seviyorsun sorusuna dönmüş. ya da gök yüzü bence siyah daha güzel olurdu ya. Duygusal hazlarımız kişiye özeldir.

0|0
    0|0
  • Eğer karnı baharı güzel yapan birine denk geldiysen bayılırsın demekki senin çevrendekiler yapmayı bilmiyo kızartılmışı yoğurtlu falan baya güzel :D

0|0
    0|0
  • vay be demek öyle yaparken aklınıza geldi

0|0
    0|0
  • Karnabahar ama senle ayni gorusteyim.

0|0
    0|0
  • sevilmezli yeterkı yapmasını bılecen :D

0|0
    0|0
  • Sen ağzının tadını bilmiyorsun. ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 47

• Karnıbaharı severim. Yemek olarakda annem mücverinide yapar sarmısaklı yoğurt ile acayip güzel oluyor.

mutfaksirlari.com/.../karnabahar_mucveri.jpg

0|0
    0|0
  • Nasıl yapıldığına bağlı olarak fikirler değişebilir bence. Örnek foto gerçekten iştah açıcı değil ama şunun için aynı şeyi söyleyemem..

4.bp.blogspot.com/.../20150129_185833.jpg

0|0
    0|0
  • Sulu yemek tarzında çok güzel yapıyor benim annem. Pirinç pilavı ve yoğurt da olunca yanında çok da güzel yeniyor. Ama onun haricinde yemem.

0|0
    0|0
  • Kızartmasını. Çok da güzel olur. Üstelik brokoli de severim mesela ben. Bunu pırasa için desen hak veririm ama hic karnıbahar kızartması yememiş gibisiniz bayan.

0|0
    0|0
  • En sevdigim yemek ıspanak. Karnıbahara da bayiliyorum desem 😍

0|0
    0|0
  • Karnabahar ve kereviz çok sevdiğim iki sebze. Asıl kendine sorman gereken soru şu olmalı:
    ''Acaba ben karnabahar sevmediğim için mi bu kadar geri zekalıyım/dar görüşlüyüm? Bunun için mi benimle aynı damak tadını paylaşmayan insanları eleştiriyorum?''

0|0
    0|0
  • Pırasa sevmekten daha garip değil.

0|0
    0|0
  • Karnabahar yerim, favorim olmasa da yenilebilecek bi`şey benim için.

0|1
    0|0
  • karnıbahar yemek olarak sevmem ama kızartma ve turşusuna bayılırım ve çig karnıbaharı tuzlu yogurla bir karıştır ye bak ımm harika yaa brokolinin de haşlamasını severim sadece

0|0
    0|0
  • Tam bir ponçik, sanırsın bir bulut.

0|0
    0|0
  • Haşlanmış ise üzerine peşamel sos ve kaşar peynirle bayılırım damak tadın uymuyordur zorlamamak lazım yemek için.

0|0
    0|0
  • karnı değil karnabahar

0|0
    1|0
  • anlatayım
    genellikle amacımız sağlıktır hiç sevmediğimiz yemeğe bile hayır demeyiz içindeki vitaminlere ihtiyacımız olduğunu biliriz ve bununla yaşarız sizden geç ölme ihtimalimiz yüksektir
    sağlıklıyızdır kısacası :D

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum :-)

0|0
    0|0
  • Oyyss en sevdigim seydir karnibahar. Ondan sonra en cok sevdigim sey pirasa. Karnimi aciktirdin canim brokoli istedi 😢

0|0
    0|0
  • Asla yiyemem

0|0
    0|0
  • Yoğurtlaması güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Kızartilmis karnibaharin üstüne yoğurt döküp yiyorum ve severek yiyorum öneririm

0|0
    0|0
  • Iyi misin sen ya 😄 niye sevilmesinki gayet guzel

0|0
    0|0
  • Bende seviyom ne yani ölelim mi 😒

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor...