Çinlilerin sahte et ve yumurta ürettiklerini daha önce duydunuz mu?

Pişmiş tavuk etini özel kimyasallarla karıştıran Çinliler, 1 saat içerisinde tavuk etini bifteğe dönüştürebiliyorlar. Sahte etin gerçeğine tam benzemesi için karışımın içerisine biftek kokusu veren özel maddeler ekliyor.

#Çin medyasında yer alan haberlerde, ülkenin doğusundaki #Shandong Eyaleti'ne Bağlı #Yantai Şehri'nde bir eve yapılan baskında sahte yumurta üretildiği bildirildi. Sağlığa zararlı olan yapay yumurtaların kabuğunun normalden daha parlak ve sert olduğuna ve sallayınca içinden ses geldiği uyarısı da yapıldı.

Çinlilerin sahte et ve yumurta ürettiklerini daha önce duydunuz mu ?

#UzunBirAradanSonraYeniden

• Duydum.
    21%(4)23%(7)Oy Ver27%(3)
  • İlk defa duyuyorum.
    79%(15)77%(23)Oy Ver73%(8)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Dünya çapında ürettiği sahte mallarla ünlenen Çin, şimdi de sahte yiyeceklere el attı :D
    çeşitli sıvılarla sahte marul ve beyaz lahana üretiyor. Dışarıdan bakıldığında gerçeğiyle ayrıt edilemeyen yiyecekler, servise hazır hale getirilerek vitrine yerleştiriliyo. Valla ınsanlar nereden para kazanacaklarını sasırttılar...

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yakında sahte insan da üretirlerse şaşırmam zaten.. Hatta onu da yaptıklarından şüpheliyim doğrusu..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk defa duyuyorum

0|0
    0|1
  • duymadım ama şimdi de hiç şaşırmadım kendileri de kopya bir resimde tek kişiden 10 tane var müthiş benzerlikleri gözü yamultuyo

0|0
    0|0
  • Onlarin üretmedigi birsey mi kaldi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• işte gdo lu yiyicekler olsun hormonlu yiyicekler de ilk duyulduğunda bu tepki verildi şimdi yaygınlaştı bir 10 sene içerisinde bunlarda yaygınlaşcak ve bizden sonra ki nesil biizm çocuklarımız da daha fazla hastalık görülcek daha çok kıl problemleri sivilce görülcek mesela bizden 2 nesil öncesinni kadının kıl problemi yoktu insanlar daha uzun yaşıyordu ondan sonra onların nesillerinde bu durum biraz daha derse dönerken çocuklar ne halde bizim çocuklarımız daha beter olucak işte

0|1
    0|0
  • İLK defa duydum

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum.

0|0
    0|0
  • duymadım ama çinli ise inanırım.

0|0
    0|0
  • Duydum, ne yararlı insanlar yahu.